Home Rady a návody Honor X8 5G

Honor X8 5G

by Mag

Nedávno společnost Honor vydala další model smartphonu – Honor X8 5G, který má spojení páté generace s kombinací inovace a praktičnosti. Smartphone má moderní design, vybavený 6,5palcovým displejem a rozlišením FHD+. V horní části panelu na jedné straně je 8 MP přední kamera a na opačné straně – 48 + 2 + 2 MP senzory hlavního fotoaparátu.

O výkon a rychlost novinky se stará 8jádrový procesor Snapdragon 480 Plus spolu s 6 GB RAM a 128GB vestavěným úložištěm. Díky 5000 mAh baterii vystačí energie smartphonu na celý den aktivního používání. Kromě toho je k dispozici funkce rychlého nabíjení 22,5 W. Pohodlný snímač otisků prstů je umístěn na boční straně panelu Honor X8 5G. Model má také Bluetooth 5.2, čip NFC, konektor pro sluchátka a port USB-C.

Technické vlastnosti

Zařízení je zcela ploché, bez ostrých rohů, skladné a lehké, což umožňuje pohodlné držení v ruce a snadné zvedání ze stolu. A hmotnost necelých 200 gramů není při sledování filmů nebo hraní her téměř cítit. Rámeček kolem obrazovky je co nejužší pro co nejpohodlnější sledování videa.

Hlavním materiálem pouzdra je vysoce kvalitní odolný plast: zadní panel vypadá jako sklo a boční rám je vyroben z matného kovu. Na smartphonu tak nezůstávají téměř žádné otisky prstů. Design má omezené barvy, ale vypadají velmi stylově. Fotoaparáty přesahují tělo, ale telefon je poměrně široký, takže může ležet pevně na stole.

Klávesy a konektory

Na pravé straně jsou dvě klávesy, které lze pohodlně najít poslepu. Snímač otisků prstů je pohodlně zabudován do povrchu vypínacího tlačítka. V bočním slotu jsou nainstalovány dvě karty Nano-SIM.

Obrazovka

Velikost obrazovky je 6,5 palce. Díky úzkému rámečku má smartphone výborné pozorovací úhly bez barevného posunu s výraznými odchylkami pohledu. Novinkou Mr podporuje 16,7 milionů barev, což vyjadřuje veškerou krásu a realismus displeje.

Foto

Model Honor X8 5G má automatické ostření, čímž se příznivě odlišuje od ostatních. Fotoaparát je schopen pořizovat vysoce kvalitní snímky s vysokými detaily a dynamikou světla a stínu. Optika je velmi kvalitní, se stoprocentně správným přenosem odstínů bez efektu jejich rozmazání na okrajích. Honor X8 5G je také vybaven samostatným modulem pro makrosnímání pro ty nejpůsobivější záběry.

Silné stránky

• Čipset Qualcomm Snapdragon 5G zajistí rychlý přenos dat a rychlé stahování velkých souborů.

• Výkonná 5000 mAh baterie je vhodná pro nejaktivnější uživatele.

• Velká paměť 128 GB vám dá možnost uložit vše, co si ceníte.

• 48Mp trojitý fotoaparát okamžitě zachytí živé vzpomínky v kteroukoli denní nebo noční dobu.

• Funkce vícedotykového ovládání s podporou až 10 dotykových bodů.

Honor X8 5G potěší své majitele stylovým designem, poskytne možnost nepřetržité zábavy, užijte si sledování oblíbených filmů a poslech hudby, pořizujete krásné snímky, rychle si vyměňujete informace a budete v kontaktu 24/7!

Related Articles

Leave a Comment