Home pro Ženy Naučte se chodit na vysokých podpatcích díky lodičkám Tamaris

Naučte se chodit na vysokých podpatcích díky lodičkám Tamaris

by Press Express Jana

Styl oblékání se s věkem vyvíjí a s tím se samozřejmě mění i výběr obuvi.

 Mladé dívky většinou upřednostňují pohodlné tenisky a pro formálnější příležitosti oblíbené baleríny.

 S postupem času však chtějí více zdůraznit svou ženskost a přizpůsobit výběr outfitů nejen věku, ale také pracovnímu prostředí apod.

Změna je život!

Také jste se rozhodla, že z poněkud ležérního, až sportovního stylu oblékání přesedláte na aspoň trochu elegantnější modely a postupně se snažíte svůj šatník přetvořit v tomto duchu?

Ať už potřebujete elegantnější outfity do práce, na zkoušky, či na jiné příležitosti, vždy je důležité věnovat pozornost veškerým detailům. Mezi důležitý aspekt každého outfitu patří boty Tamaris, v případě formálnějších událostí samozřejmě lodičky na vysokém podpatku.

Ty by měly už na pohled kvalitní, precizně zpracované i do těch nejmenších detailů. Začněte s klasickými černými, případně béžovými lodičkami, které se hodí na jakoukoli příležitost.

Je chůze na podpatcích takové utrpení?

Chůze na vysokých podpatcích není zrovna snadná a většinou vyžaduje spoustu cviku. Základem jsou samozřejmě pohodlné lodičky.

Teď si asi říkáte, pohodlné lodičky? To je přece oxymorón!

Většinou bohužel ano, ale najdou se světlé výjimky, díky nimž ani celodenní chůze na podpatcích nemusí být utrpením, jak se mnoho žen domnívá…

Takové lodičky vás od dalšího snažení spolehlivě odradí, což by ovšem byla velká škoda! Proto je třeba pořídit si opravdu kvalitní lodičky, které budou dostatečně poddajné a přizpůsobí se tvaru nohy, ale samozřejmě také dostatečně stabilní.

Ještě větší komfort zaručí speciální patentovaná technologie Antishokk, která pomáhá zmírňovat otřesy. Klouby a páteř nejsou tedy tolik zatěžovány a ani ženy, dosud nepřivyklé chůzi na podpatcích, by neměly trápit bolesti nohou či zad. V případě lodiček Tamaris je nedocenitelná také měkká stélka Touch It, díky níž má namáhaná klenba nohy mnohem lepší oporu.

Jak se naučit chodit na podpatcích?

Jak však s chůzí na podpatcích začít? Není vhodné pořídit si rovnou lodičky s extrémně vysokým podpatkem.

Stabilitu raději začněte trénovat na botách na klínku, které jsou velmi trendové a také působí velmi ženským dojmem.

Rychleji v nich získáte potřebnou stabilitu, takže nebudete při chůzi na podpatcích vypadat komicky. Nevydávejte se však v nových lodičkách Tamaris na dlouhé trasy, raději je „rozchoďte“ postupně a dopřejte svým nohám potřebný oddech.

Podařilo se vám už zvládnout chůzi na vysokých podpatcích, nebo se lodičkám stále vyhýbáte obloukem? Zkuste překonat počáteční averzi, díky lodičkám Tamaris to jistě půjde jedna radost!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Related Articles

Leave a Comment