Home Bydlení Muteo, systém oceňovaný světovými odborníky na design

Muteo, systém oceňovaný světovými odborníky na design

by Mag

Hledáte pro svůj domov něco neotřelého? Pak by vás mohlo zajímat, že interiérové dveře Muteo od Sapeli, jejichž autorem je známý český designér Petr Novague, obdržely v rámci soutěže German Design Awards 2020 od odborné poroty cenu Special Mention v kategorii Excellent Product Design – Building and Elements. V letošním roce se jedná o zisk již šesté ceny z nejprestižnějších designérských soutěží po celém světe, kterou se Muteo může pochlubit.  

Dveře Muteo jsou charakteristické svým unikátním designem, jenž využívá speciální dveřní profil Muteo Z a kombinuje ho s unikátním mechanismem Muteo HF (handle free) vznikajícím výhradně ve společnosti Sapeli. Díky Muteu lze v interiéru tvořit nerušené plochy, nechat dveře zcela splynout se svým okolím, nebo na ně naopak upozornit. Více informací naleznete na www.sapeli-unlimited.com 

German Design Awards patří k jedné z nejznámějších design soutěží na světě, jenž se těší i vynikající pověsti mimo okruh odborníků.  Poslední ročníky zaznamenaly více než 5 000 přihlášených, ze kterých následně odborná porota vybírá vítěze ve třech kategoriích: Prvotřídní produktový design (Excellent Product Design), Prvotřídní komunikační design (Excellent Communications Design) a Prvotřídní architektura (Excellent Architecture). Oficiální předání cen German Design Awards 2020 2019 se uskuteční 7. 2. 2020 v rámci veletrhu Ambiente 2020.

Related Articles

Leave a Comment