Home Cestování Lahodná tortilla na mnoho způsobů

Lahodná tortilla na mnoho způsobů

by Mag

Tacos, burritos, enchiladas nebo třeba fluatas – nevíte o co jde? Vždy jde o vynikající tortilu, která pokaždé chutná jinak. Pochutnat si na ní můžete ve třech mexických restauracích – mexické restauraci Praha 1, mexické restauraci Praha 2 a mexické restauraci Praha 3. Pokud se chcete s těmito mexickými restauracemi seznámit podrobněji, navštivte stránky lasadelitas.cz. Dozvíte se například něco o historii této mexické restaurace. Jaká byla?

Dámy a pánové, vítejte v Las Adelitas v Americké ulici, tedy v restauraci Praha 2

V mexické restauraci se na vlastní oči se můžete potkat s šéfkuchařem Rodrigem, který se nejdříve snažil prosadit tradiční mexickou kuchyni v několika pražských restauracích. Nikde se však nesetkal s takovou vstřícností, aby mohl začít připravovat pokrmy podle tradičních mexických receptur. Nakonec se tento odvážný muž rozhodl postavit na vlastní nohy. Po četných peripetiích vznikla první opravdová mexická restaurace Praha. První hosta přivítala v říjnu 2009. Takže ještě jednou – vítejte v Las Adelitas v Americké ulici, tedy v restauraci Praha 2.

Nechte se prostoupit duchem pravého Mexika

Ten, kdo dnes hodlá vyrazit v Praze na mexickou kuchyni, může si vybírat. Ne snad, že by mezi sebou mexické restaurace v Praze soutěžily, ale tak, jak to tamtamy umí, proslýchá se, že nejlépe si pochutnáte v mexické restauraci Praha 1 (Malé náměstí 13), v mexické restauraci Praha 2 (Americká 8) a v mexické restauraci Praha 3 (Lucemburská 6). I v případě, že se chystáte organizovat firemní večírek Praha, je to právě Las Adelitas, kde vám ho připraví na klíč včetně báječného rautu a hudby. Neváhejte a navštivte některou ze tří restaurací, v nichž na vás kromě vynikajícího pravého mexického jídla dýchne duch toho pravého Mexika! To se prostě musí zažít.

Related Articles

Leave a Comment