Home Bydlení Chystáte se k výstavbě terasy? Volte WPC terasu.

Chystáte se k výstavbě terasy? Volte WPC terasu.

by Mag

Ještě chvíli počkejte. Nejvhodnější pro její výstavbu jsou totiž jarní měsíce. Zatím máte možnost vše si pečlivě rozmyslet, připravit a zajistit si materiál, z kterého budete terasu stavět. Na zvoleném materiálu také závisí, jak dlouho vám stavba terasy potrvá. Pokud se rozhodnete pro takzvanou WPC terasu z WPC materiálu (WoodPlastic Composit), která se vyrábí z dřevěných pilin či prášku a kvalitního plastu, vaše rozhodnutí bude na jedničku. Terasová prkna WPC v sobě totiž spojují vlastnosti plastu a dřeva, přičemž vzhled imituje dřevo. Terasové prkno WPC dokonale odolává (na rozdíl od dřevěných prken) UV záření, plísním, hmyzu i hnilobě. Nehrozí, že by se štípalo nebo lámalo. Nebezpečí zadření třísky se tedy nemusíte obávat ani vy, vaše děti, ani vaši domácí mazlíčci. Věřte, je to ta nejlepší volba.

Jak vybírat zátěžový koberec

Tak jako WPC terasy si zaslouží terasová prkna WPC, tak extrémně zatěžované prostory v interiéru si zaslouží zátěžový koberec. Na trhu existuje obrovské množství zátěžových koberců různé kvality. Při výběru koberce zátěžového se tedy vždy soustřeďte na údaje týkající se kvality a struktury materiálu. Zajímat by vás měl nejen samotný materiál, ale také gramáž, hustota, výška vlasu a podklad. I na kvalitním zátěžovém koberci však můžete ušetřit. A to v případě, že se rozhodnete pro zátěžový koberec akce.

Výběr podlahových krytin

Při stavbě domu, bytu nebo při jejich rekonstrukci je velmi důležité zvolit správnou podlahovou krytinu. Kromě již uvedeného zátěžového koberce, případně zátěžového PVC, tedy PVC podlah Praha, se můžete rozhodovat ještě mezi kamenným kobercem nebo vinylovou podlahou.

  • Kamenné koberce Praha kromě jiného vynikají bezpečností a snadnou údržbou. Jedná se totiž o bezespárovou krytinu s uzavřenou strukturou.
  • Vinylové podlahy Praha jsou také stále více žádané. Jak by také ne, když jsou v současné době řazeny mezi nejkvalitnější podlahy světa. Kromě jiného mezi jejich přednosti patří vysoká odolnost vůči opotřebení.

Related Articles

Leave a Comment