Home Cestování Kam se vydat letos na dovolenou?

Kam se vydat letos na dovolenou?

by Mag

Kdo by nemiloval dovolené. Každý rok se nemůžeme dočkat léta, až si dáme konečně v práci volno a vyrazíme za odpočinkem. Je však nutné zmínit, že dovolená nemusí být jenom v létě. Může se konat v jakékoliv části roku, záleží, kdy se rozhodnete na dovolenou vydat. Doporučujeme se vydat za odpočinkem v době, kdy se cítíte unavení, vyčerpaní, kdy jste neustále ve stresu. V té chvíli potřebujete zpomalit a nejlépe uděláte, když se vydáte třeba jen na prodloužený víkend k termálnímu koupališti.

Vyhlášené jsou termální koupaliště ve slovenské Bešeňové. Termální koupaliště Bešeňová leží ve stejnojmenné obci, o které se ví už od roku 1503. Dříve však nebyla obec tak populární jako dnes. Popularita obci začala růst až ve chvíli, kdy se začali využívat termální prameny a vzniklo termální koupaliště GINO PARADISE Bešeňová.

Právě toto místo je ideální pro letní dovolenou. Oblíbí si ho nejen zamilované páry, ale i rodiny s dětmi. Každý si zde totiž přijde na to své.

Užijte si legraci i odpočinek

Termální koupaliště Bešeňová je skvělé místo, kde si nejen dostatečně odpočinete, ale kde zažijete i spoustu legrace. Vodní ráj totiž nabízí mnoho adrenalinových atrakcí, které nenajdete jen tak někde. Kromě tobogánů se můžete „vyřádit“ v adrenalinovém bazénu s protiproudem, což je skutečně zážitek.

Kde se můžu ubytovat?

Je třeba ihned říct, že o ubytování v Bešeňové není nouze. Přímo v areálu se nacházejí rovnou dva hotely, a to Hotel Bešeňová – GINO PARADISE a nově otevřený hotel Galeria Thermal, který si návštěvníci ihned po otevření velice oblíbili.

 

Pokud nemáte čas na plánování letošní dovolené, požádejte o pomoct. Obraťte se na DCK Rekrea Ostrava, což je cestovní kancelář zaměřující se na pobyty nejen na Slovensku, ale i v Česku a v Maďarsku.

Related Articles

Leave a Comment