Home Bydlení Jaké vybavení by nemělo scházet v interiéru Vašeho auta?

Jaké vybavení by nemělo scházet v interiéru Vašeho auta?

by Mag

Koupili jste si ojeté auto a rádi byste si řízení v něm zpříjemnili novými interiérovými doplňky? Pořídit je můžete za skvělou cenu v internetové prodejně společnosti Vopi.

Zpříjemněte si řízení loketními opěrkami od Vopi

Pohodlí při řízení dodávají loketní opěrky, které slouží rovněž jako odkládací prostor na drobné věci. Během jízdy si do něj můžete uschovat mobilní telefon, klíče nebo třeba peněženku. Loketní opěrky je obvykle možné použít ve všech značkách osobních automobilů. Společnost Vopi je navíc připravena vyrobit loketní opěrky přímo na míru Vašeho motorového vozu. Na webových stránkách e-shopo společnosti Vopi můžete vybírat loketní opěrky v nabídkovém katalogu. Stačí kliknout na požadovanou značku auta. Řidiči si je pochvalují také pro příjemný materiál, z něhož jsou vyrobeny.

Vyberte si nové univerzální autopotahy do Vašeho auta

Mezi sortimentem zboží firmy Vopi najdete také kvalitní univerzální autopotahy. Tyto autopotahy se mohou použít také do vozů s bočními airbagy. Univerzální autopotahy dávají zájemcům o toto zboží možnost vybrat si takovou barevnou variantu, která bude přesně odpovídat jejich potřebám. S autopotahy může chránit interiér Vašeho vozidla před opotřebením i znečištěním. Chrání také přimontované sedačky před protržením. Můžete s nimi vylepšit design interiéru Vašeho nového auta i pomoci zachovat původní vzhled sedaček. Univerzální autopotahy zpravidla nelze použít u předních sedaček sklopených do vodorovné polohy tak, že vytvoří stolek. Není doporučeno je používat ani u sportovních sedaček nebo v případě, že jsou loketní opěrky integrované do přední sedačky.

Related Articles

Leave a Comment