Home Cestování Tipy na skvělé dárky pro Vaše nejbližší

Tipy na skvělé dárky pro Vaše nejbližší

by Mag

Blíží se narozeniny Vaší přítelkyně a rád byste ji letos mile překvapil netradičním dárkem? Připravte pro ni dárek v podobě romantického překvapení.

Dárek pro přítelkyni k narozeninám i jen tak pro radost

Při výběru narozeninového dárku pro přítelkyni samozřejmě můžete sáhnout po osvědčených tipech a obdarovat Vaši milou hezkým dárkem nebo nádherně vonícím parfémem. Každá žena však ocení při výběru dárku originalitu a čas, který koupi dárku věnujete. Ne nadarmo se také říká, že nejhezčí dárky jsou ty, které nejméně očekáváme. Právě takový může být některý z gastronomických a wellness zážitků od společnosti Allegria. Volný víkendový den si můžete zpestřit indickou degustací v restauraci Zátiší, italským piknikem pro dva s lahví Prosecca nebo třeba degustačním menu pro dva v zámecké restauraci. Teplé letní počasí přímo vybízí k podnikání nejrůznějších výletů. Mile překvapena bude Vaše partnerka jistě z projížďky po Vltavě s horkou lázní nebo plutím na plachetnici. Jen tak pro radost můžete věnovat liftingovou masáž, kurz turecké malby na vodní hladině či jízdu na elektrické jednokolce. Další inspiraci můžete čerpat zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Jaký vybrat vánoční dárek pro Vaše děti?

V portfoliu Firmy na zážitky najdete již v polovině června skvělé tipy na vánoční dárky pro Vaše ratolesti. Osloví-li Vás některý z vánočních dárků již nyní v červnu, budete mít spoustu času na dárky pro děti do Vánoc našetřit. Již nyní si můžete naplánovat s dětmi výlet do Aquapalace Praha nebo se v kurzu vaření naučit vyrobit vlastní čokoládu. Malé muže nadchnete plavbou za pirátským pokladem. Pro starší děti je připraveno pilotování RC letadel, indoor skydiving nebo jízda v závodním simulátoru.

Related Articles

Leave a Comment