Home Rady a návody Jak sdělit zkušenost s firmou a předat ji ostatním?

Jak sdělit zkušenost s firmou a předat ji ostatním?

by Mag

Hodnocení firem může být další věcí, kterou budeme aktivně sdílet na sociálních sítích nebo internetu. Řada lidí k tomuto kroku už velkou měrou přispěla, jiní jí teprve přichází na chuť. Jelikož si na internet chodíme pro odpovědi dnes a denně, proč bychom zde nenarazili i na to, jaké firemní zkušenosti lidé s firmami nebo službami mají. Sdílejte svou zkušenost na portálech nebo přímo na sociálních sítích.

Speciální portály shlukující recenze

Sdílet své zkušenosti s firmou nebo jednotlivcem můžete leckde. Svět internetu a sociálních sítí nabízí hned několik možností. Jednou z nich jsou například speciální portály shlukující reference, kde se můžete podělit o zkušenosti stejně jako desítky lidí před vámi.

Psát své zkušenosti je skvělé z mnoha různých důvodů. Díky vám se řada lidí rozhodne, jestli s firmou nebo jednotlivcem přijdou do styku, nebo jestli si raději najdou někoho jiného, se kterým jsou zkušenosti lepší. Pomůžete tím ostatním, aby neztráceli čas s někým, kdo za to nestojí, či naopak je podpoříte ve spolupráci s firmou, se kterou jste sami byli dlouhé roky spokojeni.

Sociální sítě jako prostor pro sdílení

Za jeden z největších prostorů pro sdílení jsou bezesporu sociální sítě, kde se lidé nebojí sdílet své názory nebo zkušenosti. Sdílí je v diskuzích, také na svých vlastních profilech i jinde. Jelikož se lidé různých věkových generací shlukují právě sem, sdílet zde své zkušenosti má opravdu smysl.

Google jako další možnost

Firmu jako takovou můžete vychválit nebo naprosto shodit i na Googlu, pokud zde jako firma působí. Společnosti se zde registrují, uvádí svou adresu a dávají lidem možnost, aby sdíleli své zkušenosti a reference. Je však pravdou, že zde jsou reference velmi často zneužívány a že zde dochází k častým konkurenčním bojům. Je důležité se na jednotlivé sdílené názory dívat objektivně a vytvořit si spíše obecný názor.

Related Articles

Leave a Comment