Home Cestování Inspirace pro romantiky: dovolená u Karlštejna!

Inspirace pro romantiky: dovolená u Karlštejna!

by Mag

Ikonický Karlštejn bezpochyby zná každý Čech. Jeho sláva sahá i daleko za hranice naší země a není proto divu, že je jednou z top nejpopulárnějších evropských historických památek. Výjimečná je jeho prohlídka a ještě více dovolená v jeho blízkosti. Pojeďte si to užít, intenzivní zážitky jsou k mání také v rámci 2 speciálních balíčků.

Luxusní hotel s dlouhou historií

V údolí pod majestátním hradem byla o 100 let dříve započata stavba mlýna a z něj se postupem času stal honosný hotel, který nabízí hned v několika směrech výjimečné ubytování poblíž Karlštejna.

Jedná se o Romantický hotel Mlýn Karlštejn, který má pro hosty připraveno celkem 21 pokojů, od standardní až po luxusní svatební apartmá nebo výjimečně zařízené pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. Jejich ozdobou je i volně stojící vana. Hotel má luxusní interiéry i exteriéry. Obklopuje ho rozlehlý zelený ostrov s altánem, který je oblíbeným místem pro svatební obřady. Luxusní hotel Karlštejn dokonce již třikrát získal prestižní titul Nejlepší svatební místo roku.

Balíčky, které stojí za to!

Kromě klasických rezervací jsou pro hosty připraveny 2 speciální balíčky: Romantický a Relaxační. V rámci prvního si hosté mohou nechat servírovat snídani na pokoj, dostanou košíček ovoce a užijí si večeři při svíčkách v restauraci nebo na terase. Relaxační balíček zahrnuje privátní pronájem wellness centra s vířivkou a finskou saunou na 1,5 hodiny.

Místo stvořené k výletování

V blízkosti hotelu se nachází hned několik zajímavých míst, která stojí za vidění. Navštívit můžete třeba vinný sklep na hradě, místní malou zoo nebo golfové hřiště. Z výletů ještě doporučujeme vyjet si na lomy Amerika nebo do Koněpruských jeskyní, o kterých se více dozvíte tady. A přímo na recepci se dá objednat adrenalinový zážitek v podobě letu vrtulníkem.

Related Articles

Leave a Comment