Home Bydlení Hledáte levné a příjemné ubytování v Praze? Máme pro vás tip!

Hledáte levné a příjemné ubytování v Praze? Máme pro vás tip!

by Press Express Jana

Hledáte v Praze ubytování, které nevysaje vaši peněženku a přesto je kvalitní a velmi příjemné? Levné ubytování v Praze 10 nabízí Rezidence Topolová v různých kategoriích ubytování podle vašich finančních možností i nároků. Ubytování je vhodné pro studenty, děti i turisty, ale také pro firmy a jejich zaměstnance.

Ubytování Praha 10 v Rezidenci Topolová nabízí rychlé a kvalitní ubytování za nízkou cenu. V okolí nechybí kompletní občanská vybavenost a velkou výhodou je také výborná dopravní dostupnost do centra Prahy. Pro dělníky je k dispozici restaurace a ubytování s kapacitou až 700 lůžek. Pokud potřebujete ubytovat své montážní dělníky nebo chcete vyrazit s dětmi na turistický výlet do Prahy, je Rezidence Topolová perfektním řešením.

Vzhledem k zájmu o ubytování je vhodné si jej rezervovat na vybraný termín s předstihem. Nemůže se tak stát, že ve vámi vybraném termínu nebude volný potřebný počet lůžek.

Nechce se vám pronajímat byt na delší dobu, ale rovnou si ho raději koupíte? Prodej bytů Praha 10 bez realitní kanceláře je ideálním řešením. K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk. Byty jsou umístěny v 8. patře budovy. Byty jsou zrekonstruované a plně vybavené. Nechybí v nich postel, kuchyňská linka, šatní skříň. Za příplatek si lze zažádat o další vybavení.

Pro nákup bytu se skládá rezervační poplatek ve výši 50 000 Kč. Výhodou je občanská vybavenost, v blízkém okolí najdete lékaře, školy, školky i obchodní centra, restaurace a kavárny. U objektu je autobusová zastávka, na metro se dostanete za 5 minut. Koupě bytu je možné prostřednictvím hypotéky. Byty jsou velmi moderní a jsou vhodné pro jednotlivce i páry, které si chtějí vyzkoušet žít spolu. Dům prošel nákladnou rekonstrukcí v roce 2012, v domě jsou 3 výtahy a příjemně upravené vstupní prostory.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

Related Articles

Leave a Comment