Home pro Ženy Epiderma přichází s novými micelárními vodami a potravinovými doplňky

Epiderma přichází s novými micelárními vodami a potravinovými doplňky

by Press Express Jana

Česká značka kosmetiky Epiderma, která se specializuje zejména na problematickou pokožku s akné, či jinými obtížemi, uvádí na trh zcela nové přípravky. Veřejnosti představila dvě micelární vody  a dva doplňky stravy.

Jako první byla představena čistící bioaktivní micelární voda Epiderma, která je určena pro pokožku s akné. Lze ji použít jako jeden z kroků před ošetření pleti krémem Epiderma. Dalším přípravkem , který byl představen, je odličovací micelární voda Epiderma, tentokrát určená pro citlivou pleť a její dokonalé odlíčení. Obě vody se prodávají v 300 ml balení a za doporučenou cenu 317 Kč – čistící micelární voda a 295 Kč odličovací micelární voda.

 

„Naše značka přípravků se zaměřuje na komplexní léčbu problematické pleti s akné či atopickým ekzémem, proto jsme přišli s další řadou přípravků“ říká doktor Jiří Skalický, ředitel výrobní firmy Cebadex.

Epiderma doposud dodávala pouze přípravky na péči o problematickou pleť. Nyní nabízí také dva potravinové doplňky. „Stresová zátěž či chronická nespavost se neblaze podepíší na stavu lupénky, akné i ekzému. “ Vysvětluje doktor Skalický.

Doplněk stravy Epiderma Buď v klidu je vyroben tak, aby pomáhal pozitivně regulovat a snižovat  psychické napětí, pomohl  a rovněž vás zbaví nepříjemného svědění, které vyvolávají některá onemocnění kůže zejména v noci. Složen je z účinných bylin jako je mučenka pletní,  kozlík lékařský nebo dobromysl.  Pro zlepšení stavu pokožky je přidán i konopný olej obohacený o nenasycené mastné kyseliny  Omega 3 a Omega 6.

Dalším doplňkem stravy je Epiderma Spi v klidu, který pomůže navodit klidný spánek. Přípravek obsahuje čistě přírodní látky. Díky pravidelnému užívání se zlepšuje stav nemocné pokožky, pomůže vám k řádnému spánku. Obsahuje přírodní výtažek bylin jako jsou kozlík lékařský a mučenka pletní, dobromysl nebo konopný olej, který mimo jiné obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6.

Přípravky Buď v klidu a Spi v klidu můžete zakoupit v balení po 30 kapslích, za doporučenou prodejní cenu 288 Kč/ balení.

Výrobky značky Epiderma zakoupíte v sítí lékáren Benu, Dr.Max, internetové lékárně sLéky.cz a ve značkovém eshopu cebadex.cz.

Related Articles

Leave a Comment