Home Bydlení Dveře už nebudou nudit. Jak je povýšit na další level?

Dveře už nebudou nudit. Jak je povýšit na další level?

by Mag

Dveře. Součást bytu v mnoha kusech. Nudná, nezbytná. Vybavení do počtu, které stojí spoustu peněz a neudělá moc parády. Jde spíš o praktičnost a způsob, jak zabránit úniku tepla a rozčlenit prostor. Nebo ne?

Vyšší úroveň

Posuvný systém na dveře je zajímavý a zároveň praktický detail, který si získá srdce každého. Bohužel se ale tato vychytávka neobjevuje příliš často a když už se pro ni někdo rozhodne, je to z toho poprask rovnající se objevení Ameriky. Chcete-li vše dotáhnout k dokonalosti, zaměřte se i na kování pro posuvné dveře.

Posuvné dveře nejsou jen praktické z hlediska soukromí, cirkulace vzduchu a tepelných úspor, ale skvěle doplňují interiér. A pokud zvolíte originální design, mohou plnit funkci solitérního první celého interiéru a další doplňky budou dveřím, které byly doteď opomíjené, jen sekundovat. Nebojíte-li se výrazných barev, tak sytě oranžová nebo mahagonová jsou jako stvořené pro experimenty. Nevadí-li vám prosklení, neváhejte a pusťte si i při zachování všech parametrů na teplo a oddělený prostor dostatek světla. Nechcete-li zapadnout a pořídit si dveře z řetězce, obraťte se na šikovného truhláře a nechte si vyrobit kousek na míru s autorským rukopisem.

Objemné vázy se suchým listím a háčkované taburetky budou jen smutně koukat, co mají v bytě najednou za konkurenci.

Drahá položka

Problém může být v ceně. Ta se neřadí k těm nejnižším. Může za to posuvný systém, který musí fungovat na jedničku. Jinak by dveře postrádaly smysl a komplikovaly plynulý chod při každém pohybu. Jde o tak specifické zařízení, že nebývá příliš velký rozdíl mezi koupí v obchodě a výrobou na míru. Druhá jmenovaná možnost má ale jednu nespornou výhodu. A to tu, že můžete dát naplno průchod svým nejtajnějším představám a poručit si dveře jako do komnaty na zámku. Vše, co si bude vaše duše přát.

https://pixabay.com/cs/photos/hotel-pokoj-m%c3%adstnost-nov%c3%bd-v%c3%bdrobek-1330850/

Related Articles

Leave a Comment