Home Rady a návody Druhy oblečení, které ubírají kila

Druhy oblečení, které ubírají kila

by Mag

Trend body positivity je v plném proudu a ať je již naše velikost jakákoliv, máme možnost zazářit. Nezapomeňte si dodávat sebelásku a jasné poselství – takové, jaké jsme, jsme dokonalé. Pokud si i přesto budete přát zvolit oblečení, které vám ubere nějaké to kilo, pojďte se podívat na tipy. Jedinečné modely nabízí jak značka Pinko, tak Blauer USA.

Upnuté šaty? Klidně!

Obecně se hovoří o tom, že by si plnoštíhlé ženy neměly dovolit upnutou módu. Zapomeňte na to! Ženy by se neměly omezovat v tom, co si na sebe vezmou. Pokud je vám upnutá móda příjemná, klidně si na sebe vezměte obepínající pouzdrovky. Sebevědomě se budete cítit zejména v šatech nad kolena, s délkou do půli stehen. Šaty, které končí těsně nad zadkem, jsou mnohdy dosti nepohodlné.

Šaty, šaty, šaty

U šatů ještě chvíli zůstaneme. Jedná se totiž o oděv, který kyprým tvarům přímo přeje. Nebojte se vystavit své nohy a pustit se do letních modelů. Svislé pruhy vám přidají šmrnc. Když budou v maxi velikostech a přidají se k nim i další geometrické tvary, získáváte body navíc za trendy kousek. Svislé pruhy se vždy považují za lichotivé a za kousek, který ubírá kilogramy.

Puntíky? Klidně maxi velikosti

I další geometrické tvary si zaslouží vaši pozornost. Puntíky ve všech barvách a velikostech se postarají o to, abyste se cítili jako módní ikona. Kombinujte klidně různé vzory. Kalhoty se svislými pruhy můžete klidně dát dohromady s topem s puntíky. Maxi velikosti puntíků jsou letošním trendem.

Palazzo kalhoty musíte mít

Palazzo kalhoty se letos dostávají do popředí všech módních značek. A není se čemu divit. Pohodlí tepláků, elegance kalhot. Skvělá kombinace! Nebojte se volit různé barvy. Vzory nejsou třeba. Zkombinujte palazzo kalhoty s bílým topem s krátkým rukávem a máte trend pro celé léto. Budete se cítit výborně. Nezapomeňte model doplnit slunečními brýlemi.

Už se těšíte na letní sezónu? Nebojte se zazářit!

Related Articles

Leave a Comment