Home pro Ženy Domácí erotická masáž s překvapením

Domácí erotická masáž s překvapením

by Mag

Sex je občas v každém vztahu potřeba okořenit. Takovým kořením může být i vzájemná erotická masáž, kdy na jednoho či druhého partnera bude jako bonus čekat ještě i překvapení. Ona je překvapením už samotná erotická masáž, ale pokud chcete partnera či partnerku více vzrušit, navnadit, vybudit touhu a zvědavost, pak si vždy připravte ještě i nějaké eso v rukávu.

Pomoci vám mohou různé erotické pomůcky, které jsou určeny jak mužům, tak ženám. Říkáte si, že s masážemi nemáte vůbec žádné zkušenosti? To vůbec nevadí, protože nejde o cílenou sportovní masáž, kde jsou zapotřebí již nějaké znalosti o anatomii těla, ale o masáž typu uvolňující, relaxační, kde bohatě vystačí hlazení, tření, jemné poklepávání.

Co vše budete potřebovat?

Potřebovat budete masážní olejíček. Sexshop mimo různých erotických hraček nabízí i olejíčky pro tento typ masáží. Jedná se o olej, který lze použít i jako lubrikační. Pokud budete mít zajištěno soukromí, můžete se pustit do příprav. Stačí na postel natáhnout nějakou osušku, zatáhnout žaluzie či závěsy a vytvořit přítmí, zapálit vonné svíčky či rozsvítit jiný typ intimního osvětlení, pustit příjemnou hudbu a vytvořit kompletní uvolňující atmosféru. Chybět by nemělo i občerstvení v podobě ovoce, čokolády a alkohol, který máte rádi. Před zahájením masáže si ještě dopřejte společnou koupel a umývejte se navzájem.

Jak a čím masáž provádět?

Masáž lze provádět pomocí dlaní, hřbetu ruky, předloktím, ale i celým nahým tělem a masážními pomůckami – horké mušle, lávové kameny, míčky. Zajímá vás také to překvapení? Mohou to být vibrátory, které poslouží i jako masážní pomůcka a zbytek si snad domyslíte sami. Vše umocníte ještě tím, když partnerce překryjete oči šátkem. A stejně tak si lze připravit překvapení pro partnera. Erekční kroužky, masér prostaty apod. Možností je spousta a nejlépe sami víte, po čem nejspíš vaše drahá polovička touží.

Related Articles

Leave a Comment