Home Bydlení Díky levným tonerům nebudete muset omezovat tisk

Díky levným tonerům nebudete muset omezovat tisk

by Mag

Také se vám stává, že při tisku přemýšlíte nad tím, zda je tuhle stránku skutečně nutné vytisknout, kolik jste za tisk tamtoho či onoho utratili, kdy budete zase potřebovat nový toner a kolik už jste za ně tento měsíc utratili? Tisknout potřebujeme takřka denně. Ve společnostech x-krát denně, doma pak často obden, zvláště, když máme školou povinné děti. Ty potřebují vytisknout materiály do jednotlivých hodin, tabulky, obrázky… je toho mnoho. Proto je důležité vědět, kde nakoupit levné tonery, se kterými budete plně spokojeni, ale přitom vám pomohou ušetřit i tisíce korun měsíčně, zvláště, pokud máte firmu.

Nebojte se alternativní tonerů

Tak, jako si můžeme koupit dětské pleny, oblečení, elektroniku a mnohé jiné od značkových společností, lze je koupit i levněji od firem, které vyrábí zboží téměř totožné, ale mnohem levněji. I v případě tonerů lze koupit alternativní typy, které jsou ale stejně kvalitní a spolehlivé, jako ty originální. Kupříkladu alternativní tonery Epson. Jejich širokou nabídku najdete kupříkladu v e-shopu tonerdepot.cz. Tady koupíte nejen alternativní, ale i originální tonery, cartridge a náplně do tiskáren. Konkrétně pro tiskárny Epson zde je spousta tonerů pro inkoustové i laserové modely. Jmenujme např. toner pro inkoustové tiskárny Epson B-300, B-510DN, Colorworks C3400, Discproducer PP-100II a mnohé jiné. U alternativních tonerů e-shop garantuje funkčnost jako u originálních kazet. Také garantuje odpovědnost za škodu způsobenou jejich náplněmi, tonery a cartridgeami díky kvalitnímu pojištění. Samozřejmě pro případ, že by k tomuto náhodou došlo, což se však vůbec nestává.

Vše pod jednou střechou

Možná vám přijdou vhod kompatibilní tonery Brother, Sharp, Samsung, Konica Minolta, Xerox… Zavítáte-li na zmiňovaný e-shop, zajisté si vyberete vyhovující typ podle vaší tiskárny. A pokud byste náhodou nenašli, co hledáte, stačí se spojit s e-shopem a jeho pracovníci vám rádi pomohou vybrat vhodnou alternativu.

Začněte šetřit za tisk co nejdříve. Ušetříte skutečně nemalé peníze, zvláště, pokud tisknete denně a tiskárnu potřebujete k provozu firmy, nebo zdárnému prospěchu dětí ve škole.

Related Articles

Leave a Comment