Home Cestování Cestovní dárek pro dva

Cestovní dárek pro dva

by Mag

Přemýšlíte nad dárkem pro svou dceru a zetě, či nad dárkem vašich nejbližších přátel? Pak zkuste vybrat cestovní dárek. K tomu je samozřejmě zapotřebí buď znát perfektně jejich časový harmonogram, koníčky i oblíbená místa.

Old coastal town of Omis in Croatia at night

Případně lze takový dárek koupit po dohodě s nimi. To neznamená, že koupíte-li například dovolenou v Chorvatsku, musí odcestovat okamžitě. Mnohé cestovní společnosti to mají tak, že vlastně koupíte dárkový šek v určité hodnotě a manželé si pak podle toho vyberou dovolenou v téže ceně nebo vyšší a cenový rozdíl si doplatí.

Trocha praktičnosti neuškodí

Jiné to samozřejmě je v případě dovolených last minute. To by mohl být pro pár docela stres a chaos, pokud nevíte, zda by neměli problém s dovolenou v zaměstnání apod. Last minute dovolená je rovněž skvělý dárek, ale pokud jej vezmete z praktického hlediska a předem manželům či páru oznámíte svůj záměr. V takovém případě nemusíte vybírat destinaci vy, ale vyberou si ji oni sami. Vám stačí, když jim dáte buď opět šek anebo jim řeknete cenu, kterou hodláte do nich investovat.

Proč je cestovní dárek príma?

Cestovní dárek je vhodný především proto, že většina lidí neumí odpočívat. Prostě vypnout, relaxovat, číst knížku, procházet se a užít si život. V dnešní uspěchané době má člověk pocit, jakmile se na chvíli zastaví, že dělá něco špatně a uniká mu mnoho příležitostí a peněz. Že odpočívat je vlastně něco jako lenost. Přitom tomu tak vůbec není.

Máte-li dojem, že si vaši přátelé či blízké osoby zaslouží trochu odpočinku, kupte jim cestovní dárek. Nicméně klidně to může být i pobyt ve wellness někde v tuzemsku. Rozhodně je nemusíte posílat někam na druhý konec světa. Nicméně moře je moře a má blahodárný vliv na psychiku. Na člověka působí uklidňujícím dojem a nutí jej na chvíli zastavit a zpomalit tempo.

Related Articles

Leave a Comment