Home Auto Moto Automyčka může být váš splněný sen o podnikání

Automyčka může být váš splněný sen o podnikání

by Mag

Také patříte k těm, kdo poměrně často využívají automyčku? Možná ano, protože spousta lidí tak činí, a díky tomu je nám k dispozici nejen ve velkých městech, ale i v menších městečcích stále častěji samoobslužná automyčka. Její použití je jednoduché, intuitivní, cenově přijatelné a rychlé. Většinou se dostaneme rychle na řadu, a to proto, že má otevřeno 24 hodin denně kdykoli v roce.

Kde automyčku poptávat

U nás je ve spojitosti s automyčkami velmi vyhledávaná společnost https://bkfcarwash.cz/, která nabízí několik modelů automyček. Všechny jsou propracované, snadné na údržbu i obsluhu, jedna se víc hodí do menšího provozu, druhá do většího. Ostatně, pojďme se na ně podívat víc zblízka.

Vyberte si automyčku dle vaší libosti

Možná by vás dříve nenapadlo, že může být automyčka lákavým typem živnosti. Je tomu ale tak. Samoobslužná automyčka totiž nepotřebuje žádné zaměstnance, vy sami budete vše řídit, zajišťovat, kontrolovat. Tedy s pomocí systému myčky, který vás na všechno možné upozorní. 

Možná vám bude vyhovovat kontejnerová myčka, která je ideální pro místa s vysokou a střední intenzitou provozu. Největšího osvědčení dosahuje v případě, kdy má větší počet mycích boxů. Celá technologie myčky je uložena v technickém kontejneru, což znamená vysoký komfort obslužnosti zvláště ve studených měsících. Lze u ní zvýšit bezpečnost cash plateb. Máte-li stávající podnikatelskou činnost, můžete ji směle rozšířit o tento typ myčky.

Druhou možností je modulární myčka. Jako stvořena je pro místa se střední a nízkou intenzitou provozu. I ji můžete použít jako rozšíření nabízených služeb existující podnikatelské činnosti. S touto myčkou velmi ušetříte místo, zabírá viditelně menší plochu, než myčka kontejnerová.

K myčkám se dá dokoupit mnoho zajímavého příslušenství, díky nimž je automyčka zajímavější a zvyšuje své příjmy. I mycí programy jsou další volitelné, nejen ty základní, např. aktivní pěna, kartáč, postřikování ráfku. Využijte nejnovější typy platby, což je kartou, telefonem nebo aplikací BE LOYAL. Instalací podpůrných a monitorovacích systémů můžete zvýšit bezpečnost i životnost myčky…

Nezbývá než si prohlédnout podrobnosti o automyčkách na stránkách bkfcarwash.cz. Dočtete se, jak jednoduše myčka funguje, co potřebujete k jejímu provozu, jak snadné či lehké je starat se o ni a mnoho dalšího. Určitě budete mile překvapeni.

Related Articles

Leave a Comment