Home Bydlení V areálu čokoládovny i v kompaktním domě – 2 současné zvláštnosti moderního bydlení v Praze

V areálu čokoládovny i v kompaktním domě – 2 současné zvláštnosti moderního bydlení v Praze

by Press Express Jana

Hlavní město se každý rok rozroste o několik tisíc nových obyvatel. Na neutuchající vysokou poptávku po bydlení reagují hlavně developerské společnosti. Staví nové projekty, které svým provedením překvapují. Každý nový projekt nabízí vždy o něco více, ale současně nepřekračuje hranice standardní ceny bytů. V současné době budí největší zájem možnost bydlení v areálu bývalé čokoládovny, nebo v unikátních kompaktních domech v blízkosti vody.

Kompaktní domy navazují na úspěch

Je teprve „na papíře“, stavět se začne až v průběhu letošního roku, přesto projekt BelariePark II budí emoce a nebývale vysoký zájem. Stavět se bude na ulici Vorařská na Praze 12, vzniknou zde novostavby Praha, které plynule naváží na úspěšně dokončenou 1. etapu rezidenčního komplexu.

V místě vznikne jedinečné bydlení v blízkosti řeky a klidném prostředí, odkud je to současně kousek do centra. Nová etapa jde zase o kousek dál. Postaveno bude celkem 5 nových bytových domů s byty o dispozicích 1+kk až 4+kk o velikosti obytné plochy od 30 do 100 m2. Budou mít lodžie a ke každému bude patřit kryté parkovací místo. Výjimečné jsou dispozičním uspořádáním. Nové byty Praha se budou nacházet v kompaktních domech. Ty se od klasických odlišují konceptem, protože mají jen jedno jádro. Uprostřed domu je hala se schodištěm, odkud se vstupuje do bytů. Provedení je mnohem příjemnější a bezpečnější.

Bydlení v areálu čokoládovny nabízí cenově dostupný luxus

Velký zájem zaznamenal prodej bytů Praha v rámci projektu Tandem Modřany v Praze 4. V areálu bývalé čokoládovny vyrostly 2 bytové domy s celkem 76 novými byty. Při plánování kladli architekti důraz na moderní styl, proto vznikly prostorné, vzdušné byty, které uspokojí i ty nejnáročnější. Lákadlem je strategická poloha místa. Nachází se v přírodě, přesto v těsném spojení centra.

Chcete bydlet v Praze? Vyplácí se rychlost, protože nové byty rychle mizí. Nejdříve si ale udělejte jasno ve financích. Pomůže s tím tento článek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

 

Related Articles

Leave a Comment