Home pro Ženy Výběr drahokamů podle znamení zvěrokruhu

Výběr drahokamů podle znamení zvěrokruhu

by Press Express Jana

Chcete na jaře zazářit s novým zlatým prstenem nebo náhrdelníkem? Chystáte se dceru obdarovat zlatými náušnicemi? K tomuto drahému kovu odjakživa patří také barevné drahokamy, které dotváří jedinečnost šperků. Jak ale vybrat ty pravé?

Výběr správného drahokamu se nemusí odvíjet jen podle vašeho vkusu, ale vybírat můžete třeba i podle data narození. Podle astrologické tabulky drahých kamenů má totiž každé znamení zvěrokruhu svůj speciální klenot…

Ženy narozené ve znamení Berana září silným vnitřním ohněm, někdy jsou tvrdohlavé a rády stojí ve vedoucím postavení. Jaký klenot by se pro ně mohl hodit lépe, než brilantní diamant? Tyto dámy vládnou svou hlavou, proto jsou obzvláště vhodné diamantové náušnice.

Býčice milují svěžest přírody, pokud tedy zrozenkyni tohoto znamení obdarujete například smaragdovým náhrdelníkem, jistě bude nadšená. Tento zelený drahokam je pro ni totiž jako stvořený.

Blíženci jsou temperamentní a milují třpytivé klenoty, jako je například achát. Planetou tohoto znamení je Merkur, který vládne rukám. Ideální je tedy například achátový prsten.

Račicím vládne bělostný Měsíc a speciálními drahokamy tohoto znamení jsou perly, které budou tyto dámy nejlépe prezentovat třeba v podobě krásné brože.

Ohnivým a energickým lvicím vládne srdce, takže přívěsek či brož s rudými rubíny bude jistě tím pravým.

Patříte mezi romantické Panny? Pak milujete plody země a kouzlo přírody a vaším ročním obdobím je léto. Zlatá záře sardonyxu vás jistě zcela pohltí. Stejně jako Beran a Blíženci, i Panny jsou ovládány Merkurem, proto jsou prsteny a náramky ideálním šperkem, do kterého zasadit klenoty pro toto znamení.

Váhy milují sladěné sady a jemné věci, takže safír je pro ně ideální. Tomuto znamení vládne Venuše, planeta lásky.

Tajemné Štírky upřednostňují neobvyklé věci, proto je pro ně jako stvořený duhový opál. Štíři přímo milují tajemství, takže dar, který mohou snadno schovat pod oblečení, bude naprosto ideální. Co třeba přívěsek?

Dámy narozené ve znamení Střelce si váží svobody a milují cestování. Jistě si oblíbí jiskřivý topaz v podobě jednoduchého šperku, který si s sebou budou moci vzít na cesty.

Ženy ze znamení Kozoroha mají rády nenápadnou eleganci – je pro ně ideální ametyst. Provedení šperku by mělo být nadčasové, neboť tyto dámy nejsou příliš nakloněné módním výstřelkům.

Pro Vodnářky je nejoptimálnější volbou akvamarín svítící chladným modrým jasem. Toto originální znamení ocení například kotníkový náramek.

Ryby jsou znamení spojené s nekonečnou rozlehlostí oceánu, nejvhodnějším drahokamem je pro ně tedy hluboký nefrit v jakékoli podobě.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam Novinek

InternetPressMedia.cz

Related Articles

Leave a Comment