Home Zprávy Na návštěvě u Harryho Pottera v Praze

Na návštěvě u Harryho Pottera v Praze

by Press Express Jana

Pokud se řekne Harry Potter, musíme jasně uvést, že se jedná o fenomén současného světa. Jedná se o název řady fantasy románů, které napsala spisovatelka J. K. Rowlingová. Kromě knih samozřejmě existují také filmy, které mohou diváky doslova přenést do děje. Ale jenom obrazně. Pokud toužíte po lepším zážitku, který by byl s návštěvou Harryho Pottera, tedy konkrétně se světem kouzel přímo spojený, musíme říci, že něco takového možné skutečně je. Jak na to a co všechno můžete zažít? Poradíme vám. Není nutné cestovat kamkoliv daleko a jakkoliv složitě. Stačí zůstat v našem hlavním městě – v Praze.

Kde si užijete kouzel a magie?

Nejprve se podívejte společně s námi na to, kde přesně si můžete užít kouzel a magie, které vás, pokud patříte mezi fanoušky, celkem snadno, rychle a jednoduše přenesou do magického světa Harryho Pottera. Tím místem je Praha, tedy naše hlavní město. Právě zde už stačí navštívit jenom jednu a nejdůležitější ulici, kterou je Mánesova 54. Proč právě toto konkrétní místo? Jelikož zde se nachází Questerland. Místo, kde si můžete užít dokonalé únikové hry, a právě námi popisovaná má blízký vztah ke kouzlení a magii. Pokud jste alespoň dva a zároveň vás není více než 5, není nic jednoduššího než se domluvit a přijet.

Dokonalá interaktivita

Myslíte si, že únikové hry nemohou být spojeny s čarodějnictvím? Je to velký omyl, jelikož tato pražská vás přesvědčí o tom, že to možné je. Dokonalý způsob, jak vyzkoušet skutečně i něco jiného než jsou jenom běžné úniky. Pokud je něco hlavním lákadlem, tak je to rozhodně celkově unikátní interaktivita. Co je tím myšleno? Mluvíme o světě Harryho Pottera, což pochopitelně znamená také situaci spojenou s tím, že byste měli mít kouzelnou hůlku. A tu skutečně mít budete. Bude moderní, bude elektronická a umožní vám mnoho unikátních věcí v rámci místnosti, kde budete zavřeni. Co třeba? Můžete slyšet hlasy duchů, budete moci ovládat světlo, stejně jako si promluvíte s živým obrazem. To všechno vás dokonale pohltí a vy si můžete skutečně připadat jako v reálném čarodějnickém světě. Ve skutečnosti ale jde o dokonalé propojení nápadu s možnostmi moderní technologie, o které můžeme říci, že umí doslova zázraky.

Zábava pro každého

Je jedno, zda jste dospělí a chcete si zahrát na čaroděje Harryho Pottera, nebo máte děti, kterým chcete zprostředkovat unikátní zážitek, kdy se ocitnou ve světě kouzel. Questerland nabídne danou možnost zábavy skutečně pro každého. Stačí si jenom zarezervovat termín a potom se na hodinu přenést do čarodějného světa. A jelikož podobně jako u jiných únikovek, tak i zde budete muset plnit úkoly, můžete si být jisti tím, že daná hra rozhodně nebude jakkoliv nudná. To ostatně potvrzují i ti hráči, kteří hru vyzkoušeli na vlastní kůži a i oni byli na 60 minut úspěšnými čaroději.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo

40plus.cz

PressExpress.cz

Related Articles

Leave a Comment