Home pro Ženy Jaro je tu a naše těhotenská móda čeká jen na Vás

Jaro je tu a naše těhotenská móda čeká jen na Vás

by Press Express Jana

Naší horkou novinkou je jarní kolekce pro rok 2017. Čeká na všechny budoucí maminky, které se chtějí líbit samy sobě i ostatním. Naše těhotenská móda je originální, elegantní, luxusní, ale i ležérní. Záleží na každé z Vás, čemu dáte přednost. Můžete si vybrat cokoli, co Vám udělá radost a pomůže se cítit lépe. Naše modely nejsou uniformní, neforemné a bez nápadu. Chceme, aby naše klientky byly spokojené a rády se k nám vracely. Proto volíme kvalitu, nápaditost a originalitu.

Oblečení si můžete vybrat tak, aby Vám perfektně padlo, doporučujeme vždy vybírat spolu s tabulkou velikostí, kterou pro Vás máme připravenou. A následně si ho necháte zaslat přímo až k Vám. Nemusíte obíhat prodejny, tísnit se v kabince. Jestli Vám ale nakupování v obchodě nevadí, ba naopak Vás dobíjí energií, těšíme se na Vás v našich prodejnách, které najdete v několika městech naší republiky. Jejich přesné adresy jsou k dispozici na webu www.happymum.cz. Berte jako samozřejmost, že jsme připraveni pomoci Vám s výběrem, jak jen to bude možné.

Buďte krásná i v těhotenství

Naše těhotenská móda je navržena speciálně pro Vás, tak aby Vám sedla, zdůraznila Vaše přednosti a kvalitní látky Vám byly příjemné na těle a samozřejmě držely tvar. Chceteli být elegantní, pak si vyberte z našich večerních šatů, toužíteli po něžnosti, vybírejte z blůzek, tunik i košil, těšíte se na pohodlí, pak zvolte také šaty, ale teplákové. Plánujete svatbu, není problém, u nás najdete také svatební šaty. Potřebujete nové spodní prádlo, i z toho si u nás vyberete.

Našim cílem je dopřát Vám skutečně pestrý výběr. Víme, že to je přesně to, díky čemu mohou být ženy spokojené. Zkrátka potřebujeme mít z čeho si vybrat a podle aktuální nálady to také nosit. U nás jste na správné adrese, ať už se jedná o tu webovou, nebo tu, na které se uvidíme osobně.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz

Related Articles

Leave a Comment