Home pro Muže Erotické masáže hlavně pro muže

Erotické masáže hlavně pro muže

by Mag

Erotická masáž je nepochybně způsobem, jak relaxovat, při tom ale prožít rovněž velice příjemné chvíle rozkoše. Existují ovšem různé typy erotických masáží. Praha je třeba městem, kde najdete spoustu masérských salonů, v nichž pracují krásné dívky. Ty vám splní každé přání a vy si budete moci vybrat erotickou masáž Praha 2 přesně podle vašich priorit. Povězme si o některých typech pánské erotické masáže.

Masáže pro muže

První z metod erotické masáže pro muže Praha je masáž erotická masáž penisu. Probíhá tak, že žena stimuluje různé části mužova údu, různě se jich dotýká, tře je či masíruje, při tom muž samozřejmě zažívá velice příjemné chvilky erotického vzrušení. Kromě toho, že erotickou masáž penisu nabízí profesionálky, můžou se to naučit i ženy, co by rády uspokojily svého partnera, vskutku žádná věda.

Nuru masáž

Velmi zajímavou a pochopitelně i vzrušující masáží je erotická Nuru masáž. Pochází z japonské oblasti a spočívá v nanášení speciálních olejů a gelů na tělo muže a následných klouzavých pohybech těla masérky po něm. Nuru masáž Praha je vhodná pro muže, kteří se chtějí psychicky uvolnit, ale také by rádi poznali nové způsoby erotických hrátek.

Tantrická masáž

Velké oblibě se dnes těší tantrická masáž, vhodná pro muže, pro ženy, ale také pro páry. Tantrická masáž Praha 2 vám dodá novou energii do života. A jak probíhá? Masérka postupně stimuluje různé části těla, zvláštní pozornost pak věnuje penisu a těm nejvíce vzrušivým oblastem pánského těla. Tantrická masáž Praha bude něčím, co si zamilujete a obohatí to váš sexuální život, nebo ho dokonce znovu nastartuje.

Footjob

Když se řekne footjob, tak si můžete představit dokonalou práci nohou. A většinou by se mělo jednat o dámské nožky, které smyslně masírují penis muže. Vyzkoušejte i vy footjob v Praze či jinde a zažijte vyvrcholení, jako nikdy.

Lap Dance

Lap Dance je možná poněkud méně známý pojem, ale asi budete tuto metodu dobře znát. Představuje vlastně tanec ženy na mužově klíně. Eroticky příjemnými pohyby vás bude stimulovat a postupně můžete dosáhnout až vyvrcholení. Skvělé je, že při LapDance Praha nemusíte dělat vůbec nic, jen relaxovat a užívat si.

Related Articles

Leave a Comment