Home pro Muže Dárek pro muže nejen k narozeninám

Dárek pro muže nejen k narozeninám

by Mag

Vybírat dárky mužům není ani trochu jednoduché. Když vám to neulehčí ani tím, že tvrdí, že zrovna nic nechce a nepotřebuje, nezbývá, než zapojit vlastní fantazii. Čím ho k narozeninám určitě potěšíte?

Oblečení a módní doplňky

Pro většinu mužů je již samozřejmé dbát na svůj zevnějšek. Ne každého ale baví chodit do obchodů a podrobit se nekonečnému zkoušení svršků, které více či méně úspěšně sedí. Máte-li vybraného muže „v oku“ určitě ho novým přírůstkem do šatníku potěšíte.

Kromě značkových džín nebo luxusní košile mu určitě uděláte radost i vtipným tričkem s vlastním potiskem. Můžete vybírat mezi pestrou škálou již připravených motivů, jako je například zábavné tričko „pivo“ pro všechny milovníky pěnivého moku. Takováto trička k narozeninám patří mezi osobité dárky, které určitě potěší.

Netroufáte-li si zrovna odhadovat jeho míry, můžete sáhnout po osvědčených tipech na módní doplňky. Z čeho vybírat? Zkuste luxusní parfém, kvalitní koženou peněženku či brašnu, praktický pásek nebo třeba pouzdro na mobil. Potěší i krásné hodinky.

Jedlé dárky

Jedlé dárky jsou skvělé už proto, že jsou velmi praktické: Dají se sníst a vypít, tudíž jim nehrozí, že by se z nich v čase stal neužitečný lapač prachu. A příští rok se klidně znovu můžete spolehnout na osvědčený nápad.

Čím potěšit zrovna muže? Chybu obvykle neuděláte s lahví kvalitního alkoholu, jako je rum nebo whisky. Máte-li doma nebo ve svém blízkém okolí nadšeného milovníka kávy či čaje, také v tomto případě máte pomyslně vyhráno. Oblíbený druh čaje nebo degustační sada exotických druhů káv zaručeně potěší.

Užitečným dárkem pro pány, kteří rádi experimentují v kuchyni nebo u grilu, může být i sada koření či marinád. A pokud víte, že se tatínek, manžel či jiný muž dokáže u plotny náležitě otáčet, můžete mu udělat radost i sadou grilovacího náčiní nebo kvalitními noži.

Vybavení pro koníčky a sport

Téměř každý muž má nějakou zálibu. Pokud vám došla inspirace na dárek k narozeninám pro letošní rok a váš muž ve volném čase rád sportuje, víc už vědět nepotřebujete.

Obdarujte ho novým vybavením a pošlete ho s láskou na ryby, kolo, motorku či na fotbal, zkrátka tam, kam ho srdce táhne. Záleží jen na tom, jak moc si v dané problematice věříte. Vybrat můžete rukavice na motorku, nový rybářský prut, funkční prádlo či praktickou láhev na pití. Zejména dámy si často nejsou jisté, zda se správně orientují ve sféře mužských koníčků, ale dobrými rádci mohou být například kamarádi.

Ovšem i muži, kteří preferují klidnější trávení volného času, jsou jako příjemci dárků ideální. Potěšit ho můžete novou knížkou, sadou DVD s oblíbenými filmy nebo společenskou hrou. Domácímu kutilovi se bude hodit nová vrtačka, zahrádkáře nadchnete třeba elektrickými nůžkami na živý plot.

Elektronika

Miluje váš muž nejrůznější technologické hračky? Technické typy využijí třeba vlastní 3D tiskárnu, chytrou meteostanici, bezdrátová sluchátka, powerbanku či doplňky k počítači, například novou myš či reproduktory.

Hravé muže nechte na chvíli vrátit se do dětství a darujte jim například modely na dálkové ovládání, ať už to budou autíčka nebo vrtulníky. Spoustu zábavy si váš muž užije také s dronem.

Je neustále v pohybu? Pak by mu k letošním narozeninám mohla udělat radost i vlastní elektrická koloběžka nebo elektrokolo. Hlavně mladší ročníky potěší třeba longboardy s elektrickým motorem nebo hoverboardy.

Zážitky

Už váš muž opravdu všechno má? Alespoň co se týče materiálních záležitostí. Pak ho překvapte zážitkem.

Opět je dobré vyjít z toho, jaký je, co ho zajímá a co rád dělá ve volném čase. Nadšenec do aut ocení třeba projížďku v supersportu, jízdu v obrněném transportéru nebo možnost si pod vedením instruktora zastřílet z celé řady ikonických zbraní, jako je slavná útočná puška AK-47.

Tráví-li svůj volný čas především v klidu, možná si raději zajde na večeři nebo na masáž, případně ho nadchne degustace vín. Naopak vyznavači adrenalinu si budou rozhodně chtít třeba skočit bungee jumping. Na tyhle narozeniny zkrátka jen tak nezapomene.

Related Articles

Leave a Comment