Home Zdraví Zakončete letošní rok silvestrovským pobytem v Lázních Luhačovice

Zakončete letošní rok silvestrovským pobytem v Lázních Luhačovice

by Press Express Jana
Lázně Luhačovice

Mezi nejoblíbenější pobyty v Lázních Luhačovice se právem řadí silvestrovské pobyty. Ti, kteří již atraktivní silvestrovský pobyt absolvovali v uplynulých letech, si pobyt v lázních na koci roku objednávají i rok dopředu. I v letošním roce je o pobyt v Luhačovicích velký zájem. Pokud si chcete užít silvestrovský pobyt právě v moravských lázních, tak dlouho neotálejte, v prodeji jsou již jen poslední místa. V ceně pobytu lázně nabízejí i silvestrovský galavečer ve společenském domě s moderátorem Alešem Cibulkou, na kterém vystoupí i Standa Hložek, ABBA Chiquita Revival a další. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

„Celkem vyprodaný je již hotel Alexandria – naše vlajková loď wellness pobytů, ale plno hlásí i Jurkovičův dům, Dům Bedřicha Smetany, Jestřabí, Alpská růže, Vila pod Lipami, Myslivna, Riviera…Volná místa máme ještě v hotelu Palace a vloni zrekonstruovaném lázeňském hotelu Morava. Silvestrovská lázeňská kúra v Moravě od 27. 12. 2016 do 2. 1. 2017 (šest nocí) klienta vyjde ve dvoulůžkovém pokoji od 7 580 Kč do 9 020 Kč,“ konstatoval J. Dědek.

Dodal, že v ceně je i silvestrovský galavečer ve společenském domě (welcome drink, večeře formou bohatého rautu s neomezenou konzumací vybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj). Silvestrovský balíček dále zahrnuje: 6-krát ubytování, 6-krát snídaně formou bufetu, 1-krát slavnostní uvítací večeři, 3-krát večeři, 1-krát sváteční novoroční večeři, lázeňský program, 1-krát konzultaci s lékařem, 1-krát přírodní uhličitou koupel, 1-krát bublinkovou koupel s přísadou podle vlastního výběru, 1-krát klasickou masáž (částečnou), 3-krát inhalaci (individuální), denně pitnou kúru léčivých minerálních vod.

Další informace jsou na webových stránkách www.HotelAlexandria.cz a www.LazneLuhacovice.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

e-Žena.cz

Related Articles

Leave a Comment