Home Bydlení Využijte léto a dobu dovolených k úklidu kancelářských prostor

Využijte léto a dobu dovolených k úklidu kancelářských prostor

by Mag

Pokud vlastníte byť by malou firmu, kde je jen pár kanceláří, asi víte, co starostí a práce na člověka čeká. Mnoho papírování, úřadování, zajišťování údržby, opravy a samozřejmě i úklid. Uklízet kanceláře v době pracovní doby asi není zrovna nejlepší nápad, a přestože k vám dochází v ranních či večerních hodinách (před nebo po pracovní době) paní na úklid, zvládne jen běžné práce.

Patří sem luxování, utírání prachu, vynášení odpadků. Ale co kompletní a velký úklid, včetně mytí oken, důkladného úklidu kuchyňky a sociálního zařízení? Ať už k vám do firmy dochází jednou či dvakrát v týdnu někdo na úklid, vyplatí se minimálně 2x do roka velký úklid.

Zaměstnance z toho vynechejte

Nemusíte se obávat, že by velký úklid znamenal zapojit všechny zaměstnance do práce. Navíc si myslíme, že nadšení by z toho nebyli. Máme pro vás mnohem snadnější, rychlejší a efektivnější řešení. Využijte úklidové služby. Profesionální úklid proběhne hladce, rychle a bez zbytečných zádrhelů. Nejlepším obdobím jsou Vánoce a léto, kdy má spousta zaměstnanců dovolenou. V té době se úklid provádí nejlépe.

Co vše si můžete objednat?

Jednorázový, ale i pravidelný úklid. Dokonce i odvoz odpadu a suti, pokud se rozhodnete pro rekonstrukci. Profesionální úklid, včetně mytí oken, a také strojové čištění podlah. Pro tak velký úklid je lepší, když budou prostory určené k úklidu prázdné. Nikoliv za běžného provozu. Případně udělte zaměstnancům jeden den volna, pokud u vás neprobíhá celozávodní dovolená.

Výhody profesionálního úklidu

V čistém prostředí se cítí každý mnohem lépe, o tom není žádných pochyb. Nejen domácnost chceme mít bez prachu, bakterií, roztočů a nepříjemných zápachů. Další výhodu je, že nemusíte kupovat žádné hadry, saponáty, lux, kbelík a složitě vše skladovat. Úklidová firma Praha je připravená úplně na vše. Tento krok určitě ocení i zaměstnanci, protože se u vás ve firmě budou cítit mnohem lépe.

Related Articles

Leave a Comment