Home FinanceEkonomika Vybavení do skladu s Exterou

Vybavení do skladu s Exterou

by Mag

Nabídka u Extery je opravdu široká. Najdete zde vybavení do skladu, jako jsou vázací řetězy, věci určené na hygienu a průmysl. Jedná se o společnost, která je na trhu již dlouhá léta a na první místo staví komunikaci se zákazníky.

Potřebujete vybavení pro těžká břemena?

Jak zacházet s těžkými břemeny? Jak zajistit manipulaci s těžkými břemeny? Ideálním řešením v takovýchto situacích jsou vázací řetězy, které podle typu účelu pomůžou s manipulací.

Závěsný vázací řetěz s okem a čtyřmi háky se využívá pro těžké provozy. Pro uchycení břemene je k dispozici bezpečnostní pojistka. Břemeno lze uchytit ve čtyřech bodech nosnosti, s nejvyšším 11 200 kg. Dále můžete vyzkoušet vázací řetěz s okem a dvěma háky pro nosnost 7 500 kg a 5 300 kg. Pro střední zatížení provozy ve skladech je v nabídce vázací řetěz s okem a hákem do 3 150 kg. Naopak pro lehké provozy volte vázací řetězy s okem a hákem s regulací délky řetězu.

Ke každému řetězu lze doobjednat části po metrech. Podívejte se na Extera.cz.

Extera vám vyřeší problém s uchováním nafty

Abyste dokonale uchovali naftu a nikdo se vám k ní nedostal, není zas tak neřešitelný problém. Zkuste vyzkoušet plastové nádrže na naftu. Jedná se o dvouplášťové plastové nádoby, které díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, naftu dokonale ochrání. Nemusíte řešit extrémy v podobě vysokých a nízkých teplot, nemusíte řešit UV záření nebo další mechanické vlivy. Vybírat můžete mezi nadzemními nádržemi na naftu a mobilní verzí. Součástí vybavení je průtokoměr, výdejní pistole a elektrické čerpadlo.

Objem takové nádrže se pohybuje od 900 l do 5000 l. Nádrže jsou ideální v zemědělském průmyslu, v dopravě ale i na farmě, vlastně všude tam, kde je čerpací stanice daleko. Navíc vám taková nádrž nabízí nákup za nižší ceny a dlouhodobé uchování.

Podívejte se Extera.cz, nabídka v různých oblastech je široká.

Related Articles

Leave a Comment