Home Cestování Robinson nežije na ostrově. Vydejte se s ním na vyhlídkový let vrtulníkem

Robinson nežije na ostrově. Vydejte se s ním na vyhlídkový let vrtulníkem

by Mag

Není Robinson jako Robinson R44. Ten druhý na vás čeká na letišti, aby vám ukázal, jak nádherný pohled vám byl dosud skrytý. Podhled z výšin, z ptačí perspektivy na skvosty v okolí hlavního města. Vyhlídkový let vrtulníkem je zkušenost, co ukáže svobodu a volnost vzdušného prostoru i přírodní scenérii.

Romantický i adrenalinový, let vrtulníkem je fascinující

Čeká vás nudný víkend? Co kdybyste jen proměnili v dobrodružství, na které nikdy nezapomenete? Zkuste vyhlídkový let vrtulníkem! Milovat budete každou minutu a každou vteřinu dané minuty. Prohlédnete si Vltavskou kaskádu nebo se vypravíte až do Kutné Hory. Adrenalinový let vrtulníkem vám umí dát vše, po čem toužíte. Úchvatný zážitek, poznání přírodních krás i nový nadhled na starosti pracovního týdne.

Hodina zážitků v soukromém letu vrtulníkem

Vrtulník Robinson R44 má tu výhodu, že je určen jen pro 3 cestující. Při prohlídkovém letu nebudete ničím rušení a neopakovatelná atmosféra a zábava bez hranic bude jen vaše. Během hodinového letu vrtulníkem se můžete vypravit po toku Labe do Kolína a Kutné Hory, zakroužit nad Karlštejnem nebo obdivovat slapskou přehradu či Konopiště.

Let vrtulníkem jako perfektní dárek

Už pouhá půl hodina ve vrtulníku vám ukáže, jak nádherný je to pocit létat. Jak se svět kolem uklidní a vše se zpomalí. Jak fantastický je to pocit, prožívat jen přítomnost a nechat se vtáhnout do půvabů blízkého okolí Prahy. Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha mohou trvat jen 30 minut, přesto si je užijete více než dvoutýdenní dovolenou. Půl hodina prohlídkové trasy vás vezme do Brandýsa nad Labem a nad jezero Lhota. Zakroužit můžete i nad nádrží Hostivař a zámkem Průhonice. Černý Most vypadá ze vzduchu úplně jinak a Klánovický les je jako z pohádky. Přesvědčte se.

Related Articles

Leave a Comment