Warning: Undefined property: AIOSEO\Plugin\Common\Models\Post::$schema in /data/www/25151/ceskymagazin_cz/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/app/Common/Models/Post.php on line 187
dir="ltr" lang="cs" prefix="og: https://ogp.me/ns#" > Proč vsadit na hypotéku? | Český magazín
Home Finance Proč vsadit na hypotéku?

Proč vsadit na hypotéku?

by svet zeny

Pokud soukromý podnikatel potřebuje půjčku, může si o ni zažádat u kterékoliv finanční instituce. A může si i vybírat, protože je tu v nabídce celá řada více než rozmanitých typů půjček, jež oplývají různými vlastnostmi, jež jsou sympatické tu tomu a tu naopak onomu žadateli.

Ovšem zatímco zažádat si může dotyčný kdekoliv, s úspěšným získáním nejedné půjčky počítat nemůže. A pokud si potřebuje půjčit na to, aby svoji firmu zachránil ze zoufalé situace, není mnoho těch, kdo mu budou ochotni nějaké peníze svěřit.

Možná to znáte. Finančníci nahlédnou do registrů dlužníků, prozkoumají žadatelovo poslední daňové přiznání, přepočítají jeho příjmy a to, co už v současnosti splácí, možná si povšimnou i nějaké té exekuce a je rázem po nadějích. S někým, kdo na tom není ani trochu dobře, totiž žádná banka riskovat nebude. Pro tu je lepší hotovost v hrsti, než úroky na střeše.

A podnikateli v nesnázích tak nakonec nezbyde dost možná vůbec nic jiného, než hypotéka bez příjmu. A to proto, že právě u této nebankovní nabídky jsou požadavky kladené na zájemce o finanční výpomoc vcelku nízké a snadno splnitelné.

Tady stačí, dá-li onen podnikatel nebankovní společnosti do zástavy vhodnou nemovitost, tady stačí, prokáže-li spolu s onou zástavou i schopnost hradit alespoň ty nejnižší nastavitelné splátky, a je to. Kdo v tomto ohledu vyhoví, může si směle zažádat, aniž by se strachoval, že se mu úřednici vysmějí a označí ho jako nezajímavého, nevyhovujícího.

Stačí tu vyplnit formulář na webu nebankovní společnosti, stačí zaslat elektronickou cestou několik snímků zmíněné nemovitosti k posouzení a jenom velice krátce vyčkat. A je to. Aniž by byl dotyčný nucen platit cokoliv předem, získá až sedmdesát procent odhadní ceny oné zastavené nemovitosti, a to třeba i na třicetiletou dobu splatnosti s příznivými úroky. A pochopitelně i s možností vrátit vše dříve, než bylo ujednáno.A tyto peníze lze použít na vše, co souvisí s žadatelovým podnikáním, čímž lze onen soukromý byznys zachránit. A to je to nejdůležitější.

Related Articles

Leave a Comment