Home Cestování PRIM pořádá den otevřených dveří

PRIM pořádá den otevřených dveří

by Mag

V sobotu 14. září se bude v Novém Městě nad Metují konat den otevřených dveří. Ten zde pro vás bude připraven z důvodu oslova 70 výročí založení místní hodinářské tradice. Od rána až do 17 hodin je naplánován bohatý program nejen pro vás, ale i vaše děti. 

Jedna z věcí na které se můžete těšit je exkurze do výroby. Během prohlídky se dozvíte kolik práce a času stojí za sestrojením hodinek. Přesvědčíte se, že české ručičky jsou skutečně zlaté. Dozvíte se mnoho o historii této tradiční značky a i něco o novinkách ze současnosti. V nově otevřené prodejně si také budete moct zakoupit hodiny, náramkové hodiny a další zboží se slevou. 

Po celou dobu bude na prostranství před manufakturou probíhat zábavný program. Těšit se můžete na soutěže o krásné ceny. Děti se určitě nudit nebudou, kromě již zmiňovaných soutěží, tu pro ně bude připraven skákací hrad. O doprovodný program se postarají například DJ Klykoš nebo Petr Beneš alias Benny, který předvede své kousky na jednokolce. Na akci se můžete setkat i s ambasadory značky PRIM, například s hercem a zpěvákem Davidem Krausem. V průběhu dne pak bude probíhat jejich autogramiáda. Občerstvení je samozřejmě zajištěno, budete mít z čeho vybírat. 

Přijďte si užít den plný zábavy a poznání se značkou PRIM. 

Related Articles

Leave a Comment