Home Bydlení Přemýšlíte nad novým Samsung telefonem? Do výběru zahrňte i tyto!

Přemýšlíte nad novým Samsung telefonem? Do výběru zahrňte i tyto!

by Mag

Samsung mobily patří k těm nejlepším, které se dají na českém trhu koupit. Není proto divu, že se u nich potkáváme s vyššími cenami. Ty jsou zkrátka vykoupeny vyšší kvalitou přístrojů, a podle mnoha zákazníků i doladěním původního Android operačního systému. Které Samsung telefony patří k letošní špičce? A jak to udělat, když se vám jejich cena přece jen nelíbí?

Začněme s cenou

Že jsou Samsung telefony spíše dražší, s tím už je český zákazník celkem zvyklý počítat. Nicméně, některé telefony mívají cenu natolik vysoko nastřelenou, že jde často jen o platbu za značku. Naštěstí si to nemusíme vždycky nechat líbit. Jak z toho ven? Stačí sledovat slevové kupony nebo akční slevy na stránkách www.kuponovnik.cz. Dříve nebo později tady výhodnou Samsung akci potkáte! Teď už ale pojďme k samotným telefonům.

1. Samsung Galaxy S21 Ultra

Čím si zaslouží přední místo mezi ostatními? Je to špičková, prémiová vlajková loď společnosti Samsung pro rok 2021. Byla do něj implantována největší výhoda řady Galaxy Note, a tou je podpora pera S Pen. Těšit se můžete i na desetinásobný optický zoom, který je zatím nejlepším zoomem fotoaparátu v jakémkoli telefonu se systémem Android.

Korunovace na krále mezi Samsungy je u tohoto modelu možná též díky displeji. S tímto modelem totiž poprvé u telefonu Samsung získáte současně rozlišení QHD+ a obnovovací frekvenci 120 Hz. O množství výkonu a vnitřní paměti ani nemluvě.

2. Samsung Galaxy S21

Základním modelem z řady Galaxy S21 je právě tento. Díky nižší ceně, než má „Ultra“, ale přitom relativně podobným vlastnostem, může mít v roce 2021 stříbrnou příčku. Fotoaparát je velmi všestranný a výkonný, nechybí vysoký výkon a displej AMOLED se 120Hz obnovovací frekvencí. Jde o kompaktnější model než zbytek řady S21.

3. Samsung Galaxy S21 Plus

Větší telefon s větším displejem, se skleněnými zády a poměrně velkou baterií: 4 800 mAh. Samsung úpravy v operačním systému umožňují delší výdrž na jedno nabití. Rozlišení displeje 1 080 x 2 400 px jistě zaujme nejednoho uživatele. V ostatních aspektech je velmi podobný výše zmíněnému Samsung Galaxy S21.

4. Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Zaměřeno na focení. Tedy nejen na focení, ale i na zobrazování. I takto by se dal jednoduše popsat Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Posuďte sami: 108 Mpx hlavní fotoaparát a 12 Mpx ultraširokoúhlý, k tomu obrovský 6,9palcový AMOLED displej s rozlišením 1 440 x 3 088 pixelů a s obnovovací frekvencí až 120 Hz. Model je plně kompatibilní s stylusem S Pen, který umožňuje psát po displeji, též synchronizovat hlasové záznamy s ručně psanými poznámkami a mnoho dalších funkcí.

5. Samsung Galaxy S20 Plus

Model roku 2020, který má stále co říct. A není se čemu divit, protože Displej má nyní hedvábně plynulou obnovovací frekvenci 120 Hz, Samsung Galaxy S20 Plus nabídne teleobjektiv se 64 Mpx, který je obohacen o 3x hybridní optický zoom. Nechybí podpora 5G, baterie obsáhne až 4 500 mAh a čtečka otisků je i zde umístěna v displeji.

Related Articles

Leave a Comment