Home Zprávy Práce

Práce

by Press Express Jana

Ideální čas pro změnu či hledání práce

Morava v ČR. Nezaměstnanost je za poslední roky opravdu nízká, jak uvádějí statistiky. Jestliže uvažujete o změně zaměstnání, právě teď je ideální doba, protože máte velkou šanci najít vyhovující nabídku práce a získat tak pro sebe vysněné zaměstnání. Na internetových portálech v současnosti můžete nalézt relativně velké množství nabídek práce od zaměstnavatelů, kteří nejsou zahlceni mnoha životopisy, protože lidé práci již změnili, nebo ji měnit prozatím nechtějí. Dále na českém trhu působí řádově stovky personálních agentur. Jak vybrat ale tu správnou personální agenturu? Faktorů při výběru můžete sledovat hned několik.

Práce

Práce a faktory při výběru personální agentury

Zajištění práce zdarma. Některé agentury mohou vybírat poplatky, ale vy, jakožto uchazeč o práci ze zákona neplatíte pracovní agentuře žádné poplatky za zprostředkování práce. Rozhodně nic neplaťte, a pokud po vás agentura bude chtít platbu předem, nebo část vašeho platu, nechte tuto agenturu být. Snažte se při výběru vhodné personální agentury zjistit o ní podrobnosti od svých známých a přátel, zkrátka zaměřit se na reference. Bezpochyby najdete ve svém okolí někoho, kdo má s personální agenturou při hledání práce nějaké zkušenosti. Čím více referencí získáte, tím snazší bude výběr. Pokud nikoho takového nenaleznete, můžeme Vám doporučit například webové stránky Personalistka.cz.

Práce od Personalistka.cz

Práce na internetu. Na těchto internetových stránkách narazíte na to, že služby se poskytují převážně zdarma, přičemž seriózní pracovní agentura je složena s týmu plného odborníků a orientuje se výborně v nabídkách na trhu práce, proto pro vás vybere ty nejlepší pracovní nabídky podle vašich individuálních potřeb. Spolupráce s personální agenturou vám zajistí větší šance uspět na trhu práce, budete mít i větší jistotu i rozhled a v neposlední řadě pomocníka při hledání zaměstnání. Hlavním cílem personálních agentur tedy je, že vám pomůže najít lepší, kreativnější a kvalitní práci podle vaší kvalifikace, přání i představ.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam Novinek

 

 

Related Articles

Leave a Comment