Home FinanceEkonomika Práce a brigády dnes číhají na každém rohu

Práce a brigády dnes číhají na každém rohu

by Mag

Úřad práce je sice určitá finanční jistota, která člověku dokáže pomoci překlenout těžké období. Žijeme však v době, kdy na nás práce a brigády číhají na každém rohu. Pokud se vám to nezdá, podívejte se třeba na portály prace.cz a jobs.cz. Budete překvapeni, co volných nabídek práce nebo nových brigád tam na vás čeká. A dokonce – některé práce za rohem. Když už na nabídku práce odpovíte, budete se muset v mnoha případech účastnit pohovoru. Jak udělat na pohovoru dobrý dojem? Čtěte dále, dozvíte se.

 

Tvařte se šťastně a spokojeně a pohovor budete mít v kapse

Dobrý dojem na pohovoru uděláte v případě, že se budete tvářit šťastně. Bude-li z vás vyzařovat spokojenost, získáte sympatie až devadesáti procent personalistů. A to už panečku něco znamená! Ukazuje se, že ten, kdo zaujme pózu nešťastníka, většinou neprojde. Nevadí, když budete nervózní. Nervozita je totiž přirozená reakce na stresovou situaci a většina zaměstnavatelů, kteří nabízejí práci Most, práci Chomutov, práci Třebíč, práci Kladno, práci Klatovy, práci Jablonec nad Nisou, práci Rakovník, práci Benešov, ji nepovažují za negativní. Rozhodně se snažte, aby z vás vyzařovala alespoň trocha sebejistoty.

Nepomlouvejte svého dosavadního ani minulého zaměstnavatele

Až budete reagovat na nabídku práce Havířov, nabídku práce Valašské Meziříčí, nabídku práce Litoměřice, nabídku práce Písek, nabídku práce Most, nabídku práce Karviná, nabídku práce Žďár nad Sázavou, nabídku práce Beroun nebo nabídku práce Cheb, rozhodně nepomlouvejte svého dosavadního ani minulého zaměstnavatele. Nemusíte přímo lhát, ale vyjadřujte se tak, aby popisovaná situace nevrhala špatné světlo na bývalého zaměstnavatele. Také se snažte, abyste na dané otázky neodpovídali ani příliš dlouze, ani příliš krátce. A ještě něco, rozhodně nebuďte arogantní a sarkastičtí.

Related Articles

Leave a Comment