Home Cestování Ostrov Gozo: Okouzlující ostrov plný zeleně pro klidnou dovolenou

Ostrov Gozo: Okouzlující ostrov plný zeleně pro klidnou dovolenou

by Mag

Oblíbenou destinací pro dovolenou je Malta, ovšem součástí tohoto souostroví je také ostrov Gozo. Ten je o něco klidnějším místem a pobyt si zde užije každý, kdo nemá rád přeplněné lokality plné turistů. Přitom je zde spousta míst, která můžete objevovat a zažít nové zážitky.

Dovolená na Maltě

Dovolená na Maltě může mít mnoho podob. Součástí maltského souostroví jsou ostrovy Gozo, Malta a Comino. Zatímco Malta je poměrně rušnou lokalitou, ostrov Gozo je příjemným místem, kde si můžete užít klidný odpočinek. Místní příroda láká k procházkám a poznávání okolí. Krom toho vás zde čeká také mnoho památek – přes pět tisíc let staré chrámové komplexy, prehistorický chrám Ggantija a řada dalších. Dovolená Gozo je zaručeně skvělou volbou, ať už preferujete odpočinkovou či aktivní dovolenou.

Pláž Ramla

Pokud máte rádi netradiční místa, nenechte si ujít pláž Ramla. Jedná se o pláž s oranžovočerveným jemným pískem, který přechází v duny. Můžete si tak užít slunné odpoledne u moře, či vyrazit na procházku a kochat se okolními sceneriemi. Dovolená Malta nabízí různé možnosti, svůj pobyt tak můžete přizpůsobit dle svých přání. Ať už vyrážíte s dětmi, partou přátel, či partnerem. Těšit se můžete na bohatý noční život a mnoho kulturních událostí v průběhu celého roku.

Xlendi

Velmi oblíbeným místem na ostrově je malebná vesnička Xlendi. Najdete zde také zátoku, která je mírná a hodí se tak i pro děti. Na své si však přijdou i zkušenější plavci či milovníci opalování na pláži. Ubytujte se v Arzella Apartments, které se nachází v samotném centru, a přitom kousek od moře. Ubytování Malta nabízí okouzlující, pokoje v Arzella Apartments vám poskytnou pohodlné místo pro odpočinek. Apartmány Malta jsou skvěle vybaveny a připraveny pro každého.

Gozo nabízí spoustu krásných míst a čeká vás zde mnoho skvělých zážitků. Neváhejte a vyrazte na dovolenou.

Related Articles

Leave a Comment