Home Rady a návody Originální potisky na trička a mikiny

Originální potisky na trička a mikiny

by Mag

Někoho z tvých blízkých čeká oslava a ty nevíš, čím ho obdarovat? Ukaž svou vynalézavost, buď originální, vytvoř si vlastní potisk a daruj oblečení, které udělá radost!

Kreativitě se v tomto případě meze nekladou. Ať už se jedná o dámská nebo pánská trička k narozeninám, veselá trička pro páry, oblečení pro děti nebo například společná trička pro plánovaný výlet, které se stanou hezkou památkou na uplynulé zážitky.

Na internetu najdeš spoustu stránek, které nabízejí vlastní veselé potisky. Můžeš je však využít jen k inspiraci a vytvořit svůj jedinečný originál, kterým dáš najevo, jak jsi kreativní a také jak ti na obdarovaném člověku záleží. Ať už se jedná o vtip, motto nebo slogan, který potěší. Použít se dá i fotografie, která bude připomínat společně strávené chvilky.

V nabídce můžeš najít i trička pro těhotné. Ta jsou krásným dárkem všem nastávajícím maminkám a dají se použít také jako skvělý způsob, jak blízkým tuto radostnou novinu prozradit. Oblečením pro páry můžeš dát zase originálně všem najevo, že k sobě s drahou polovičkou patříte.

Pokud si buduješ vlastní značku, můžeš toto vše použít také pro svůj merch.Vytvoř si vlastní mikinu, tričko, klíčenku nebo třeba kšiltovku s logem, nabídni je k prodeji nebo je rozdej jako dárky a rozšiř tak povědomí o své práci.

A jak si takový potisk vlastně vytvořit? Je to možná jednodušší, než si myslíš. Pokud si dostatečně zručný, můžeš se do tohoto ambiciózního plánu pustit sám za pomoci zažehlovacího papíru a tiskárny. Pokud chceš ale nechat tuto práci radši odborníkům, najdeš na internetu nespočet stránek, které podobné služby nabízejí. Na tobě bude jen výběr velikosti, barvy a motivu. Oblečení je mnohdy hotové do druhého dne a dostaneš i radu, jak se o něj starat tak, aby potisk vydržel kvalitní co nejdéle.

Related Articles

Leave a Comment