Home Rady a návody Ochutnejte lahodné konzervované ovoce z teplého Španělska a dalších zemí světa

Ochutnejte lahodné konzervované ovoce z teplého Španělska a dalších zemí světa

by Mag

Patříte k lidem, kteří si koupí rádi ovoce, zeleninu, ale i oleje, sýry a další výrobky ze zemí, kde je pěstují, vyrábí, a jejich chuť je skutečně výtečná? Není nic lepšího, než jíst rajčata, jež dozrála na slunečném místě a mají tu správnou chuť i vůni. Anebo broskve, jež voní a chutnají, jakoby byly dochucené kouzelnými přísadami. Právě zboží z lahodných surovin na náš trh dováží společnost BMC Brno.

Ochutnejte cokoli, co máte rádi

Spolčenost BMC Brno je na trhu již od roku 1995, a působí jako výhradní dovozce španělských výrobců u nás i na slovenském trhu. Rozhodla se pro vytvoření a podporu vlastní produktové značky BASSTA, jež odráží dlouholeté úspěšné působení v této oblasti. Za roky působení už nedováží jen ze Španělska, ale i z dalších zemí světa.

Pod značkou BASSTA najdete na stránkách https://www.bassta.cz/ nejen španělské potraviny v gastro balení, jež jsou zárukou té nejvyšší kvality a pečlivého výběru mezi širokým portfoliem výrobců. Pod touto značkou aktuálně najdete především produkty v oblasti gastro, jako třeba sterilované ovoce, zeleninu, tuňáka ve slunečnicovém oleji… Stále však rozšiřuje portfolio nabízených výrobků.

Ochutnat tak můžete ananas v plechovce, půlené broskve, mandarinky dílky, meruňky půlené, hrušky půlené, hrozny a ovocný koktejl. Ovoce najdete v různých velikostech balení.

Zelenina a jiné potraviny do vašich pokrmů

Basta, to ale není jen konzervované ovoce. Ochutnat můžete i mnohé koření, olivy, olivové oleje, ryby, krájené žampiony, konzervovanou zeleninu, jako třeba cizrnu, artyčoky čtvrtky, červené fazole, krájená rajčata a jiné rajčatové výrobky, kukuřici, hrášek, papričky nebo třeba zeleninou směsi.

Ochutnejte i vy co kvalitní potraviny, které k nám z celého světa dováží BMC Brno. Zjistíte, že skutečně vybírá své zboží v dokonalé kvalitě a lahodné chuti. Vařit s ním je radost a velký předpoklad pro úspěch.

Related Articles

Leave a Comment