Home Rady a návody Nejpopulárnější tričko na světě

Nejpopulárnější tričko na světě

by Mag

Návštěva letního festivalu je vždy kromě kulturního zážitku také přehlídka fashion trendů. Léto ´22 bylo potěšením pro oko i pro Patagonii. Klasické bavlněné tričko se světoznámým logem se objevovalo na každém kroku, což dává vědět, že v módě je nejen retro a minimalistická estetika.

Pokud jde o přitažlivost pro masový trh, málokdo to dělá lépe než Patagonia. Miluje ji každý, od hipsterských teenagerů až po zkušené šedovlasé turisty, což zároveň symbolizuje městskou pohodu a funkční praktičnost. Lidé nedají dopustit na Patagonii i proto, že se mohou spolehnout na její trvanlivost. Odolnost materiálů je plně podřízena myšlence, že oblečení má vydržet roky, ne jen jednu-dvě sezóny. Ochrana přírody a zodpovědný postoj ke spotřebě a prostředí je nedílnou součástí image.

Tričko většinou patří mezi stálice v šatníku a také v portfoliu našeho výrobce outdoorového oblečení. 

Vyber si tu svoji podle materiálu

Pokud jsi vysazený na eko-bio-organic, hledej i v názvu trička slovo Organic. Odkáže tě na produkty ze 100% organické bavlny z texaských plantáží. V tomto státě je bavlna plodinou No.1 již od dob kolonizace, ale pracovní a pěstitelské metody jsou z 21.století.

Pokud chceš podpořit rozvoj rozumného a neinvazivního zemědělství v zemích, jako je Indie, vyber si tričko z programu ROC – Regenerative Organic Cotton. Jde o plantáže pracující na tom, aby dosáhly co nejvyššího standardu, co se týče obnovy půdy, respektu k ekosystémům a zlepšování života zemědělců.

Pokud upřednostňuješ recyklované materiály a cítíš se zodpovědně, Patagonie má pro tebe Responsibili-Tee. Tkanina oceněná certifikátem bluesign® je vyrobena z bavlněných řízků a polyesteru získaného z PET lahví ve stejném poměru.

Patagonii činí Patagonií i potisk, který je vždy vytvořen podle originálního autorského návrhu a vytištěný nezávadnými barvami.

Přidej se k Patagonia positive a najdi si svoje tričko např. zde a zde.

Related Articles

Leave a Comment