Home pro Ženy Nehty jako základ osobnosti?

Nehty jako základ osobnosti?

by Press Express Jana

Pokud jste nikdy nevěřila v každotýdenní lakování nehtů, „chození na nehty“ s kamarádkami, nebo pilování oťukaných nehtů každý druhý den, tak čtěte dál! Vysvětlíme si, jak jsou nehty vlastně důležitou součástí osobnosti. Dále se pobavíme o všech různých možnostech úpravy nehtů a jejich (ne)výhodách.

Jak jsou upravené nehty důležité

Každá žena by si měla uvědomovat, jak moc je důležité mít upravené nehty. Vídáme to ve všech věkových kategoriích žen – okousané nehty, nedbale zastřižené, nestříhané a otrhané, nestejně dlouhé nehty, nebo dokonce nehty s oprýskaným lakem.

Lidé jsou různí a každý u mluvení používá jiný typ gest. Ať už rozmáchlé, nebo dokáže mít u rozhovoru ruce založené na stole, Vaše ruce se nikdy nevyhnou pohledu Vašeho společníka. Vězte, že ať bude žena vypadat sebe-úchvatněji, oloupaný lak na okousaných nehtech celý dojem úplně zboří. Tento malý detail na Vaší ruce vypovídá o tom, jak moc se o sebe staráte. Je to přece jen jedno z mála míst, které jsou ženy zvyklé si zkrášlovat a které přitom vidíme bez pohledu do zrcadla. Úprava nehtů vypovídá o Vaší pečlivosti, pořádku-milovnosti a v neposlední řadě o lásce Vás samotné k sobě.

Řešení je jednoduché!

Jestli přemýšlíte, jak tedy vyřešit Váš problém s tím, že se Vám nechce každých pár dnů nehty upravovat, jsou skvělým řešením gelové nehty. Pokud nepatříte mezi ty, co by rády chodily do salonů a nechaly někoho jiného tvarovat vaše nehty, nejlepším řešením je pořídit si sadu na UV gel. Díky této sadě budete schopna sama, nebo společně s kamarádkou, v pohodlí domova vytvořit krásné upravené nehty, které vydrží několik týdnů. Samozřejmě je k tomu potřeba dávka zručnosti, ale žádný učený z nebe nespadl a brzy to budete mít „v ruce.“
Pokud ale rády častěji měníte barvy a vzory, je pro Vás vhodnější obyčejný lak na nehty, který můžete překrýt například průhledným lakem, který vytváří gelový efekt. Při doplnění Glam 3D zdobením budou vypadat jako od profesionálky.
Skvělou alternativou, pokud Vám od přírody nerostou krásné dlouhé silné nehty, jsou akrylové nehty, které slouží k prodloužení nehtů a není k nim potřeba UV lampa.

Možností, jak na krásné ruce a život bez stresu z neustálého schovávání rukou do klína, je mnoho. Je jen na Vás jakou si vyberete!

Redakce Press-News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

Related Articles

Leave a Comment