Home News & Updates Luxusní svatba v areálu Farmy Michael

Luxusní svatba v areálu Farmy Michael

by svet zeny

Rádi byste našli místo, kde si s partnerem či partnerkou řeknete své ANO a svatba v přírodě je to, o čem sníte od dětství? Pak jste tady naprosto správně. Farma Michael nabízí prostory pro svatbu takovou, o které se bude ještě dlouho povídat s nadšením. Venkovní prostory krásně vyzdobíme, nabídneme delikátní gastronomii a poskytneme místo s nezapomenutelnou atmosférou.

Malé představení areálu a služeb, které nabízí

Farma Michael je místo, které se nachází v hodinové vzdálenosti na jih od Prahy. Najdete nás uprostřed přírody. Až se budete blížit, polapí vás dechberoucí okolí lemované ohradami, za kterými se budou pást ovce, krávy a koně, na kterých se dokonce budete moci svézt.

Na váš obřad připravíme krásnou květinovou výzdobu, delikátní svatební hostinu podávanou na tabuli, kterou vyzdobí ti nejlepší dekoratéři a kameramana, který vytvoří vzpomínku na váš svatební den. Víme, že svatba je výjimečným dnem, na který chcete vzpomínat s láskou a úctou. Uděláme vše pro to, abyste si odnesli ty nejkrásnější obrazy ve svých myslích.

Kromě realizace svatebních obřadů v přírodě i v interiéru se podílíme také na organizaci firemních akcí a večírků. Firemní akce, které u nás můžete poptat, mohou být konference či workshopy. Zaměřujeme se však také na firemní večírky, které jsou symbolem oslav úspěšného roku, který se chýlí ke konci anebo jiných událostí kdykoliv v průběhu roku.

Jak velké akce lze na Farmě Michael uspořádat?

Prostory, které máme k dispozici, dokáží pojmout až 1 000 účastníků, pokud se jedná o společenskou událost v exteriéru. V interiéru dokážeme zajistit místo pro 500 osob. V nabídce jsou také ubytovací kapacity v areálu. Pokud budete potřebovat ubytovat více lidí, zvládneme to díky externímu ubytování. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem, kde vám rádi poskytneme více informací.

Related Articles

Leave a Comment