Home Cestování Lázně Lednice

Lázně Lednice

by Mag

Kdo by neznal nádherný krajinný park UNESCO, Lednicko-Valtický areál, zbudovaný v romantickém stylu jednou z nejbohatších aristokratických rodin na světě (tak bohatou, že si založili vlastní stát), Lichenštejny. A právě v přímé blízkosti tohoto jedinečného areálu, nádherné ukázky pečlivě komponované harmonické krajiny se nachází i lázně Lednice.

Lázeňský prostor je relativně mladý, byl zbudovaný teprve v roce 2007. Ale od té doby si stačil získat široký okruh stálých hostů, kteří si pobyt zde nemohou vynachválit a jezdí se sem pravidelně léčit a relaxovat. Léčivým zřídlem je zde silný jodobromový pramen, údajně jeden z nejkvalitnějších v Evropě. Jeho blahodárnou sílu ocení zejména pacienti trpící neurologickými onemocněními, kožními chorobami a nemocemi pohybového aparátu.

Z nabídky si zde vybere určitě každý. Pobývat a užívat si zde můžete v rehabilitačním bazénu, sauně, relaxační místnostech, dvou klimatizovaných tělocvičnách, fit centru a v soláriu. Kdo se raději projde či posedí v hezkém prostoru, tomu jistě přijde vhod nová, nádherná stavba lázeňské kolonády, která zkrátka nesmí chybět v žádných lázních.

Ubytovat se hosté mohou ve dvoulůžkových pokojích s plným vybavením (sprchovým koutem, WC, televizorem, lednicí a telefonem). Rodiny s dětmi pak mají vlastní speciální čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky. Každý pokoj má balkon s výhledem do krajiny a samozřejmostí jsou i dva plně bezbariérové pokoje. Gurmáni jistě ocení zdejší výbornou nabídku stravování, kde si mohou vybrat z pestré nabídky české i zahraniční kuchyně a několika dietních jídel.

Vybrat si můžete z nabídky mnoha pobytů. Jak tradiční lázeňské a regenerační kůry či speciálního pobytu pro seniory tak z několika neobvyklejších nabídek – kupříkladu luxusního pobytu pro ženy s čokoládovou koupelí nebo, když je to na té Moravě, vinného minirelaxu, který ocení nejeden znalec dobrého pití.

Ten, kdo je pojištěn od ZPMV ČR navíc dostane na jakýkoliv pobyt slevu 5%. Zvláště výhodné jsou pak nabídky pobytu pro seniory.Odkaz na stránky lázní Lednice, kde se dozvíte aktuální nabídku pobytů a všechny ostatní informace naleznete zde: http://www.e-lazne.eu/lazne-Lednice

Related Articles

Leave a Comment