Home FinanceEkonomika Kvalitní služby, profesionální přístup, nízké ceny. I to je Extéria

Kvalitní služby, profesionální přístup, nízké ceny. I to je Extéria

by Mag

Jste podnikatelem a nemáte vyřešenou BOZP a PO? Je načase to napravit. Nejste sice jediným podnikatelem, který nemá tuto zákonnou povinnost vyřešenou, v České republice se konkrétně nachází skoro čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce a požární ochraně, ostatně je třeba co nejdříve BOZP a PO vyřešit. Kdyby totiž přišla kontrola ze státní správy, nemuselo by to dopadnout dobře. Obvykle to dopadá tak, že jsou podnikateli účtovány opravdu obrovské pokuty, které se mohou dostat až do výše několik set tisíc korun. To se spíše vyplatí investovat do firmy, která podnikatele v případě neohlášené i ohlášené kontroly zastoupí a uspěje.

Firem, které se zaměřují na bezpečnost práce a požární ochranu, je v současné době doslova mraky. Vybrat si pouze jednu, do jejíž rukou vložíme svou společnost, je tedy takřka nemožné. Pomoct nám mohou recenze a reference na internetu, které jsou plné zkušeností a názorů na firmu. Zajímat nás však může i prosperita firmy a to, kolik klientů v současné době má, kolik lidí v současné době důvěřuje.

Extéria je firma se stovkami kladných referencí

Pokud bychom se měli rozmýšlet dle kladných referencí, zvolili bychom si firmu Extéria. Jedná se o přední českou společnost v oblasti BOZP a PO, která je skutečně skvěle hodnocena. Oceňovány jsou zejména nízké ceny za velice kvalitní služby, dále také profesionální přístup či promyšlená telefonická podpora, která je vždy k dispozici.

Díky velkému počtu poboček, jež jsou rozmístěny nejen na území České republiky, ale také na Slovensku, mají klienti možnost vyřešit problémy skutečně kdykoli a kdekoli.

Extéria se pyšní tisícovkami spokojených klientů

Jestli bychom se měli rozhodovat naopak dle toho, kolik klientů firmě v současné době důvěřuje, opět bychom přišli na Extérii, která se v současné době pyšní tisícovkami spokojených klientů, jejichž počet neustále přibývá.

Related Articles

Leave a Comment