Home pro Ženy Katarzyna, Dragomir a Bessa Valley patří k prvotřídním bulharským vinařstvím. Ochutnejte vína z jejich nabídky

Katarzyna, Dragomir a Bessa Valley patří k prvotřídním bulharským vinařstvím. Ochutnejte vína z jejich nabídky

by Mag

Máte rádi víno bílé, červené, růžové či šumivé? Ochutnejte kvalitní bulharská vína a nechte své chuťové pohárky oddávat čiré rozkoši. Hrozny známých i méně známých jmen mají na bulharských vinicích dokonalé podmínky k růstu a výsledkem bulharských vinařství, například Katarzyny, Dragomir a Bessa Valley jsou luxusní vína s plnou a vyváženou chutí.

Sladká, plná a sametová vína z vinařství Katarzyna

Pokud jste nikdy žádné bulharské víno neochutnali, nenechte si ujít nabídku vín z vinařství Katarzyna. Například jejich Cabernet Franc je tmavě fialový, sladký, sametový a bude vám příjemně klouzat po patře. Díky jeho plné chuti vám po jeho konzumaci zůstane v ústech příjemná chuť. Vinařství Katarzyna se nachází v malebné bulharské krajině nedaleko řeckých hranic.

Špičkové vinařství Dragomir a jeho široká nabídka vín

Také vinařství Dragomir, které je proslulé svou obrovskou produkcí vín a širokou nabídkou odrůd, stojí za vyzkoušení. Pitos 2013 Dragomir je víno, které obsahuje kombinaci hroznů Merlot, Cabernet Sauvignon a Rubin a jsou v něm cítit typické bulharské vůně, například sušená rajčata a pečené papriky.

Typické francouzské odrůdy od vinařství Bessa Valley

Dalším bulharským vinařstvím, jehož produkty byste měli ochutnat, je Bessa Valley. Toto vinařství bylo založeno v roce 2001 a jeho vinice se rozprostírají na ploše 140 hektarů. Díky přítomnosti francouzských dubových sudů, vína Bessa Valley zrajou v naprosto ideálních podmínkách. Vyzkoušejte například jejich Eniro Cabernet Savignon. Před stáčením do lahví víno minimálně 10 měsíců zraje v sudech a má intenzivní, tmavě rubínovou barvu a příjemnou ovocnou chuť.

Nenechte si ujít ochutnávku plných, sladkých, sametových a delikátních bulharských vín. Vaše chuťové pohárky budou v sedmém nebi.

Related Articles

Leave a Comment