Home News & Updates Kam za relaxací v Česku?

Kam za relaxací v Česku?

by Mag

Ačkoliv venkovní teploty připomínají spíše začátek podzimu, v kalendáři se objevuje teprve název měsíce července. To vypovídá o tom, že léto je v plném proudu. Možná máte letní dovolenou již za sebou anebo se na ni teprve chystáte. Volné letní dny si můžete zpestřit nejen týdenním pobytem někde v zahraničí nebo v tuzemsku. Jedinečný způsob k relaxaci nabízí také různé prodloužené víkendy spojené s wellness službami.

Načerpejte novou energii během romantického pobytu pro dva

Pokud jste doposud nenašli žádný zajímavý typ, kde prodloužený víkend prožít, můžete si nechat poradit od společnosti Firma na zážitky. Pestrou nabídku najdete zde www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/Romantický pobyt pro dvase může stát milým dárkem pro Vaši drahou polovičku k výročí svatby nebo třeba k narozeninám. Mile bude Vaše partnerka potěšena také v případě, že jí ho darujete jen tak pro radost. Čas od času dá impuls vztahu také volný čas bez dětí, a tak pokud za včas požádáte prarodiče Vašich dětí o hlídání, jistě nebudete odmítnuti. Díky romantickému pobytu budete mít příležitost připomenout si, jak je vám spolu dobře a jak si ceníte jeden druhého.

Kam na wellness víkend pro dva?

Romantické pobyty pro dva jsou obvykle situovány v atraktivním prostředí a vybaveny komfortními wellness službami. Odpočinout od každodenních starostí si tak můžete během wellness pobytu pro dva při masáži nebo ve vířivce. Lákavě zní také relaxace v římských lázních nebo v pivních lázních. Během oběda či večeře Vám budou nabídnuty speciality hotelových šéfkuchařů. Jeden příklad za všechny představuje noc v hotelu Imperial a večeří „u šéfa“ Zdeňka Pohlreicha. Pokud hledáte především klid, pak si nenechejte ujít život na ranči s nádechem romantiky nebo víkend na Slováckém mlýně.

Related Articles

Leave a Comment