Home Zprávy Kam na prodloužený víkend na jižní Moravě?

Kam na prodloužený víkend na jižní Moravě?

by Mag

Láká Vás představa strávit víkend mimo domov, avšak nevíte, kde se ubytovat? Hotel BlanskoVám nabídne komfortní ubytovací služby v bezprostřední blízkosti malebného prostředí Moravského krasu.

Proč právě hotel Blansko?

Ubytovací zařízení disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením i restaurací, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. Hotel Blansko rád uvítá, jak rodiny s dětmi, tak jednotlivce či větší skupiny. Bez větších problémů v hotelu Blansko uspořádáte rovněž rodinné akce či obchodní jednání. K dispozici je možnost pronajmutí společenského salónku. V sále o kapacitě až osmdesáti osob můžete uspořádat semináře i školení. Těšit se můžete, jak na nízké ceny, tak na pohodlné ubytování. V bezprostřední blízkosti ubytování najdete příležitost ke sportovnímu vyžití. Zahrát si tu totiž můžete oblíbené kuželky nebo squash. V letním období Vás potěší možnost vykoupání se v moderním aquaparku.

Kam na výlet nedaleko Blanska?

Jak již bylo zmíněno, ubytování Moravský kras je skvělým výchozím bodem pro uskutečnění výletů do okolí města Blansko. Tipů na výlet je zde skutečně nespočet. Samozřejmě za největší lákadlo lze považovat jeskynní komplex Moravský kras. Během prohlídky Punkevní jeskyně se dostanete až na dno propasti Macocha a na člunech poplujete po podzemní říčce Punkva. Krásnou krápníkovou výzdobu můžete shlédnout v Kateřinské jeskyni či jeskyni Balcarka. Ve Sloupsko-šošůveckých jeskyních se dovíte mnohé zajímavé informace z archeologického naleziště. Při plánování výletů byste určitě neměli opomenout návštěvu města Kunštát, kde se můžete seznámit s jeho bohatou hrnčířskou a keramickou tradicí. S dětmi si užijete výlet do Westernového městečka v Boskovicích.

Related Articles

Leave a Comment