Home Rady a návody HONOR x7 telefon

HONOR x7 telefon

by Mag

Honor x7 telefon smartphone roku 2022, založený na výkonném procesoru Qualcomm Snapdragon 680. Nejnovější 6,74palcový IPS displej činí obraz co nejčistším a znovu navozuje atmosféru kina. Honor X7 je skutečným nálezem mezi smartphony střední třídy!

Procesor

Smartphone je vybaven výkonným čipsetem Qualcomm Snapdragon 680. S jeho pomocí lze stáhnout libovolné aplikace během několika sekund. Produktivita je dostatečná pro hladké rozhraní, používání aplikací náročných na zdroje a her s dobrou grafikou. Můžete otevřít několik programů najednou a nebát se, že se telefon „zasekne“.

Honor X7 je založen na OS Android v11.0. Toto je jeden z nejnovějších operačních systémů roku 2021. Rozhraní se snadno používá a má mnoho funkcí, které vám umožní přizpůsobit si smartphone. Programy fungují dobře v režimu celé obrazovky. Přechod do režimu celé obrazovky je 2 typů: automatický nebo na vyžádání.

Paměť

4 GB RAM zrychluje CPU. Vestavěná paměť smartphonu je 128 GB. Postačí k uložení desítek tisíc fotografií, písniček nebo stovek videí ve formátu HD. Pomocí microSD karty lze paměť telefonu rozšířit až na 512 GB.

Autonomie

Smartphone je napájen nevyjímatelnou Li-Po 5000 mAh baterií. Energie vystačí na 20 hodin aktivní práce nebo 49 hodin nepřetržitého telefonování. Chcete-li zvýšit provozní dobu Honor X7, jednoduše zapněte režim úspory energie.

Displej

Honor X7 má velký 6,74palcový IPS displej. Je založen na jedné z nejnovějších LCD technologií na světě. Rozlišení 720 x 1600 px. Počet barev, kterými se smartphone odlišuje, je působivý – 17,6 milionů.Obrazovka podporuje technologii multitouch.

Podsvícení obrazovky je příjemné pro oči. Teplotu barev si můžete upravit sami. Jas se automaticky mění podle toho, kde se nacházíte: na slunné ulici nebo v tmavé místnosti. Za slunečného počasí je snadné číst informace z telefonu.

Rozměry

Tělo smartphonu je kompaktní a elegantní. Při tloušťce 8,62 mm váží pouhých 198 g. Honor X7 se představuje ve dvou lakonických barvách: Titanium Silver a Midnight Black. Na boku pouzdra jsou tlačítka pro nastavení hlasitosti a odemykání telefonu. Nahoře a dole jsou sluchátkové vstupy, nabíječky a otvory pro reproduktory.

Buňka

Fotoaparát Honor X7 umožňuje pořizovat fotografie z profesionálního fotoaparátu. K tomu slouží několik režimů fotografování: portrét, panorama, zpomalený záběr, noční makro režim, širokoúhlý objektiv. Fotoaparát se skládá z několika modulů: hlavní fotoaparát 48 a 5 MP, hloubkový senzor, makro, blesk. Přední 8 Mpx fotoaparát umožňuje pořizovat selfie a natáčet videa pro sociální sítě. Specialitou je automatické ostření, které pomáhá pořizovat jasné fotografie při různém osvětlení.

Shrnutí

Honor X7 podporuje Dual SIM, takže můžete nainstalovat dvě Nano SIM karty od různých operátorů. Má vestavěný GPS přijímač, který umožňuje určit přesnou zeměpisnou polohu. Smartphone podporuje mobilní rádio 3G a 4G, takže budete vždy kdekoli v kontaktu.

Další funkce

Smartphone Honor X7 je multifunkční a má mnoho senzorů. Některé měří fyzikální vlastnosti a přenášejí informace do procesoru, jiné umožňují odemykání telefonu otiskem prstu. Vestavěný akcelerometr měří náklon a pohyb. Senzor přiblížení detekuje, kde se telefon během hovoru nachází, a v případě potřeby vypne obrazovku. Zabráníte tak stisknutí klávesnice a šetříte energii.

Related Articles

Leave a Comment