Home pro Muže 5 nejlepších dárků pro rybáře – Který padne do oka vám? 

5 nejlepších dárků pro rybáře – Který padne do oka vám? 

by Mag

Vybírání dárků je jako rybaření, taktéž se snažíte ulovit ten nejlepší kousek. Máte-li tedy ve svém blízkém kruhu někoho, o kom víte, že rád tráví volné chvilky na rybách, tak nahoďte udici a pokuste se pro něj ulovit ten nejkrásnější dárek.  

Avšak v záplavě rybářských produktů se není vůbec snadné orientovat, natož z nich vybrat ty nejlepší. Naštěstí jsme se tohoto obtížného úkolu zhostili za vás a vy tak na následujících řádcích najdete už pouze výčet toho nejlepšího z dárků pro rybáře! Většina rybářů již vlastní rybářský prut a naviják, jejich koupi jako dárek proto nedoporučujeme pokud má jít o překvapení a rybář si ho nevybere předem sám.

1.) Vtipná rybářská trička  

Rybářská komunita je známá tím, že se mezi nimi vyskytuje spousta pohodářů. A právě pro ně jsou ideálním dárkem vtipná rybářská trička, jež vykouzlí úsměv na tváři nejenom jim, ale i všem jejich rybářským parťákům.  

Vybírat přitom můžete ze stovek různých potisků, takže určitě objevíte tričko, které se trefí do humoru obdarovaného. 

Obdarovaného zajisté potěší i pohodlnost takovéhoto trička – je vyráběno z kvalitních materiálů, takže se v něm bude při rybaření cítit maximálně příjemně. 

2.) Rybářská taška 

Tašek není nikdy dost, obzvláště ne u rybářů, u nichž jsou tašky naprostou nezbytností nejenom k přenášení rybářských potřeb, ale i osobních věcí a jídla na delší pobyty u vody. Zkrátka darováním rybářské tašky nemůžete nikdy šlápnout vedle. 

Nejvíce život rybářovi usnadníte, když mu pořídíte skutečně prostornou tašku s velkým množstvím kapsiček a přihrádek. Při výběru též klaďte důraz na to, aby byla taška odolná, neboť bude vystavována náročným podmínkám. 

3.) Nahazovací sonar Deeper Wifi Fishfinder Pro 

Dárek z dražšího soudku, který je určen pro všechny ty, kteří to myslí s rybařením skutečně vážně a nechtějí se vracet domů bez úlovku. Tento nahazovací sonar totiž umožní skenovat, co se děje pod vodou – zjistí kupříkladu její hloubku či nasnímá ryby v okolí. 

Díky technologii WiFi pak všechna tato zjištěná data přenese do telefonu či tabletu. Zkrátka jde o dárek, který je plně přizpůsoben 21. století a potěší každého rybáře, jenž se krom lovení ryb zajímá i o moderní technologie

4.) Knížka o rybaření 

I rybaření je věda, kde je potřeba být vybaven celou řadou teoretických znalostí. A právě s jejich získáním pomůže rybářům odborná literatura, která by rozhodně neměla chybět v knihovně žádného vášnivého rybáře. Zkrátka ani v rybaření se neobejdete bez patřičného vzdělání. 

Nemusíte mít ale strach, že by literatura obradovaného unudila, knížky jsou psány zábavnou a čtivou formou. Důkazem budiž třeba jedna z nejoblíbenějších knížek o rybaření dneška Lov kaprů na českých vodách od Michala Kučery

5.) Termoláhev 

Chladné počasí nemusí být pro rybáře stopkou, obzvláště ne ve chvíli, kdy jim darujete kvalitní termoláhev. V ní si mohou bezpečně přenášet kávu, čaj či jiný lahodný mok, který je zahřeje či nabudí po ránu

Termolahev je pro rybáře přínosem i z důvodu snadné skladovatelnosti, vejde se bez problémů do jakékoliv rybářské tašky.  

Zdroje:

https://rybareni.cz/clanek/nejlepsi-darky-pro-rybare

https://deepersonar.com/us/en_us

Related Articles

Leave a Comment